"Rolnik szuka żony"
Reklama

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony 6" rozstali się

Ilona Kurzeja i Adrian Berkowicz rozstali się. Para, którą połączył program: "Rolnik szuka żony" podjęła decyzję o zamknięciu ich wspólnego rozdziału, o czym mężczyzna poinformował w specjalnym oświadczeniu. "Nasz związek się zakończył" - przyznał wprost uczestnik show.

Ilona Kurzeja i Adrian Berkowicz rozstali się. Para, którą połączył program: "Rolnik szuka żony" podjęła decyzję o zamknięciu ich wspólnego rozdziału, o czym mężczyzna poinformował w specjalnym oświadczeniu. "Nasz związek się zakończył" - przyznał wprost uczestnik show.
Ilona Kurzeja i Adrian Berkowicz rozstali się /Gałązka /AKPA

Nie takiej informacji spodziewali się widzowie programu "Rolnik szuka żony"! Adrian Berkowicz i Ilona Kurzeja z 6. edycji show podjęli decyzję o rozstaniu, a mężczyzna poinformował o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych. Adrian opublikował zdjęcie z Iloną, pod którą zamieścił specjalne oświadczenie:

"To jest ostatnie Nasze wspólne zdjęcie... Aby uniknąć spekulacji, z przykrością chciałem Was poinformować, że Nasz związek się zakończył" - rozpoczął swój wpis.

W dalszych słowach rolnik podziękował byłej partnerce za wspólnie spędzone chwile.

"Jak to w każdej relacji bywa, są lepsze i gorsze chwile. Na szczęście po czasie zostaną tylko te dobre wspomnienia. Chciałbym podziękować Ilonie za wszystkie wspólnie spędzone chwile, za wspomnienia, za ciekawych ludzi, których poznałem dzięki Niej, za czas, który mi poświęciła, za pasje do koni, która dzięki Niej u mnie się rozwinęła, za wszystko co mogłem się od Niej nauczyć. Niestety Nasze drogi się rozchodzą, lecz mam nadzieję, że pozna tą właściwą osobę, z którą będzie szczęśliwa" - napisał.

Reklama

Adrian z "Rolnika" zwrócił się również bezpośrednio do internautów, prosząc o zrozumienie zaistniałej sytuacji i powstrzymanie się od hejtu. "W tym momencie hejt nie jest nam potrzebny, liczymy na Wasze wsparcie, zrozumienie oraz dobre słowo" - zaapelował.

Niedługo po publikacji ostatniego zdjęcia Ilony i Adriana głos w sprawie zabrała sama zainteresowana. Uczestniczka show w krótkiej wypowiedzi odniosła się do wydarzeń minionych dni, bardziej skupiając się jednak na poinformowaniu o jej dalszych zawodowych działaniach. Kurzeja przenosi bowiem stajnię, którą dotąd prowadziła wspólnie z Adrianem, do Wałbrzycha.

"Nie chcę składać żadnych oświadczeń, pragnę tylko poinformować, że od dnia 21.04.2021r. przenoszę moją "Wymarzoną Stajnię" do Wałbrzycha. Więcej szczegółów na @wymarzona_stajnia Przepraszam moich wszystkich klientów za tą nagłą zmianę, dziękuję za wspaniałe chwile spędzone wśród koni i proszę o wyrozumiałość w tych ciężkich dla mnie czasach" - napisała kobieta.

Adrian Berkowicz był jednym z bohaterów 6. sezonu programu "Rolnik szuka żony"; już w pierwszych odcinkach uwagę uczestnika zwróciła drobna blondynka, którą Adrian postanowił zaprosić do swojego gospodarstwa. Ich relacja rozwijała się powoli, jednak spora grupa widzów mocno wierzyła, że Adrian i Ilona stworzą szczęśliwy związek. W finale edycji zarówno rolnik, jak i jego wybranka zgodnie przyznali, iż chcą dalej budować relację, a po programie ich miłość rozkwitła.

W mediach społecznościowych zakochani dzielili się romantycznymi kadrami, przy okazji "przemycając" informacje o tym, co aktualnie działo się w ich życiu - a działo się naprawdę sporo! Ilona i Adrian zamieszkali razem oraz wspólnie prowadzili stajnię. Od czasu do czasu na kolorowych portalach pojawiały się wieści sugerujące ich rozstanie, jednak para szybko dawała kres pojawiającym się plotkom. Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że ich związek faktycznie przeszedł do historii.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Sabina ObajtekRMF
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 6
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama