Oscary 2008

Reklama

Gwiazdy "Przyjaciół" znów razem

Telewizja ABC oficjalnie potwierdziła, że niegdysiejsze gwiazdy "Przyjaciół" Jennifer Aniston i Courtney Cox-Arquette wystąpią wspólnie w serialu "Cougar Town - Miasto kocic".

To drugi raz, od momentu zakończenia zdjęć do legendarnych już "Przyjaciół" w 2004 roku, kiedy aktorki pojawią się w jednym odcinku serialu. Wcześniej uczyniły to w przypadku produkcji "Dirt" trzy lata temu.

W "Mieście kocic" Aniston zagra Bonnie, psychoanalityka granej przez Arquette, Jules. Kobieta zazdrości swojej lekarce pracy i stylu życia.

Cox już jakiś czas temu zaproponowała, by wprowadzić do jej nowego serialu Aniston.

"Wszystko wzięło się z tego, że Courtney i Jennifer są wielkimi przyjaciółkami i fascynuje je możliwość wspólnej gry. Trochę czasu zajęło zanim znaleźliśmy odcinek, który by pasował. Ale jak już się udało, od razu zaskoczyło. Myślę, że Courteney czuje się komfortowo, nie tylko rozmawiając z Jennifer o roli, ale w ogóle mając możliwość wspólnego występowania w serialu, mającym posmak komediowy" - wyznał serwisowi Enterteinment Weekly producent serialu, Bill Lawrence.

Reklama

"Każdego dnia ta dwójka rozmawiała ze sobą, rzucając coraz to nowe pomysły dotyczące Bonnie. Ta rola to z pewnością coś, w co obie mocno się twórczo zaangażowały" - dodał.

Producent liczy, że widzowie zauważą zmianę, jaka dokonała się w koncepcie "Cougar Town" w czasie ostatniego roku - z "typowego serialu telewizyjnego" zmienił się w coś, z czego on sam "jest bardzo dumny i uważa za niezwykle zabawne".

Pytany, czy Aniston pojawi się jeszcze w serialu, Lawrence stwierdził, że będą na tym pracować ze scenarzystami.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy