Ninja Warrior Polska

Reklama

Tomasz Niecik w programie "Ninja Warrior Polska"

W swoich teledyskach Tomasz Niecik, gwiazda muzyki disco polo, przedstawia siebie jako maczo otoczonego wianuszkiem pięknych kobiet. A jakim jest mężczyzną w rzeczywistości? We wtorek, 6 października, o godz. 20.05 będziemy mieli okazję się o tym przekonać – artysta zmierzy się z morderczym torem przeszkód w programie „Ninja Warrior Polska”.

W swoich teledyskach Tomasz Niecik, gwiazda muzyki disco polo, przedstawia siebie jako maczo otoczonego wianuszkiem pięknych kobiet. A jakim jest mężczyzną w rzeczywistości? We wtorek, 6 października, o godz. 20.05 będziemy mieli okazję się o tym przekonać – artysta zmierzy się z morderczym torem przeszkód w programie  „Ninja Warrior Polska”.
Tomasz Niecik w programie "Ninja Warrior Polska" /Krystian Szczęsny /Polsat

Tomasz Niecik to kolejna gwiazda, która odważyła się wziąć udział w ekstremalnie trudnym show Polsatu.

- To jest dla mnie prawdziwe wyzwanie - przyznaje. - Szczególnie, że mnóstwo w programie prawdziwych "kozaków", którzy trenują całe życie, a zdarza się, że odpadają już na starcie. Zawsze byłem optymistą, a przed własnym startem czuję, że mój optymizm opada - dodaje ze śmiechem.

Nie jest tajemnicą, że niezwykle trudno pozyskać do"Ninja Warrior Polska" znaną osobę, która zgodziłaby się sama zmierzyć z przeszkodami.

Reklama

Tomasz Niecik twierdzi, że jego tajemną bronią jest... pozytywne nastawienie i życiowy fart.

- Ludziom na Titanicu wydawało się, że mają wszystko. Ale zabrakło im szczęścia. Ja akurat zawsze w życiu mam szczęścia pod dostatkiem. Liczę, że i tym razem mi dopisze - mówi muzyk.

Tytuł polskiego Ninja i 150 tysięcy złotych są wciąż do zdobycia. Wystarczy pokonać wyjątkowo trudny tor - 32 przeszkody na odcinku 150 metrów. Do tej pory tylko 11 śmiałkom na całym świecie udało się dotrwać do końca, przejść przez wszystkie przeszkody, w tym tę najważniejszą  - legendarną już Górę Midoriyama.

Czy w naszym kraju znajdzie się ten, który pokona 28-metrową Górę Midoriyamę? O tym przekonamy się już za tydzień, 13 października, w finałowym odcinku drugiej edycji "Ninja Warrior Polska".

W bieżącej edycji na torze "Ninja Warrior Polska" swych sił spróbowało już z wielu celebrytów, widzowie mogli zobaczyć w show Polsatu m.in. byłego reprezentanta polski w piłce nożnej Piotra Świerczewskiego, aktorów: Marka Kaliszuka, Tomasza Ciachorowskiego i Krzysztofa Wieszczka, modelkę Agatę Biernat oraz byłego siatkarza Łukasza Kadziewicza. Nikomu z nich nie udało się awansować do finału.

O tytuł "Ninja Warrior Polska" powalczy jednak za tydzień Michał Baryza. Uczestnik programu 'Top Model" jako jedyny w poprzednim odcinku show w całości przeszedł tor półfinałowy i jest jednym z faworytów do wygrania "Ninja Warrior Polska".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Niecik

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy