Cannes 2023
Reklama

Wiktoria Gąsiewska na festiwalu filmowym w Cannes. Błyszczała na ściance

Wiktoria Gąsiewska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek młodego pokolenia. Na Instagramie śledzi ją ponad milion obserwujących, a marki chętnie nawiązują z nią współpracę. Gwiazda pojawiła się na tegorocznym festiwalu filmowym w Cannes na specjalnej imprezie dla VIP-ów.

Wiktoria Gąsiewska to aktorka która ma na swoim koncie udział w wielu filmowych i serialowych projektach. Występowała w takich serialach, jak m.in.: "Rodzina zastępcza", "Rodzinka.pl", "Przyjaciółki", "Kowalscy kontra Kowalscy" i wielu innych. Od 2016 roku gra w "Barwach szczęścia", gdzie wciela się w postać Oliwki – byłej partnerki Kajtka (Jakub Dmochowski). We wspomnianej produkcji występuje również obecny partner Wiktorii Gąsiewskiej: Jasper Sołtysiewicz.

Na wielkim ekranie pojawiła się w "Katyniu", "Lejdis", "Futro z misia", "W lesie dziś nie zaśnie nikt" czy "Krime Story. Love Story".

Reklama

Wiktoria Gąsiewska w Cannes na imprezie dla VIP-ów

Wiktoria Gąsiewska pojawiła się na tegorocznym festiwalu filmowym w Cannes. Polska aktorka zawitała na Lazurowym Wybrzeżu w związku ze współpracą ze znaną marką lodów. Gąsiewska zapozowała na ściance przed uroczystą imprezą dla VIP-ów. Na Instagramie pochwaliła się relacją z wydarzenia.

Wiktoria Gąsiewska postawiła na długą, błyszczącą suknię od duetu MMC ze złotym paskiem. Wybrała eleganckie sandały z wysokim obcasem od Dolce&Gabbana. Look uzupełniły rozpuszczone włosy i delikatny makijaż. Internauci pozostawili w komentarzach masę komplementów: "Pięknie prezentujesz się kochana, wyglądasz obłędnie", "Zjawiskowo", "Widać że dobrze się bawisz" - czytamy.

Na evencie pojawiła się także Jessica Mercedes, która również wystąpiła w kreacji od MMC. Influencerka zaprezentowała się w fioletowym zestawie z głębokim dekoltem.

Czytaj więcej: Wiktoria Gąsiewska: Oglądaliśmy ją nago. Teraz będzie inaczej?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy