Reklama

Urbańska boi się kontuzji

- Przede wszystkim boję się kontuzji - Natasza Urbańska opowiedziała nam o obawach związanych z występem w "Tańcu z gwiazdami".

Pary startujące w jubileuszowej, 10. edycji tanecznego show TVN-u rozpoczęły już przygotowania do programu. Natasza Urbańska zdradziła w rozmowie z INTERIA.TV, że będzie pamiętać o tym, żeby na parkiecie "nie poczuć się za pewnie i nie zrobić sobie krzywdy".

Reklama

- Miałam dwa dni temu taki przypadek, że trzasnęłam stopą.... Myślałam, że złamałam palec, ale to był na szczęście tylko wylew na paznokciu - powiedziała Urbańska, dodając, że nie ma swojego ulubionego tańca.

- Mam nadzieję, że każdy taniec będzie moim ulubionym, że nie będzie takiego, w którym będzie mi niewygodnie. Trzeba będzie dużo ćwiczyć - zauważyła.

Tu już wiele zależeć będzie od pedagogicznych umiejętności partnera Urbańskiej - czeskiego tancerza Jana Klimenta.

- Jestem kompletnie zielona w tańcu towarzyskim. Słucham się Jana a rzadko zdarza się, żebym się kogokolwiek słuchała. Na razie się go słucham, zobaczymy co będzie dalej, jak się uda przetrwać te parę odcinków... - powiedziała uczestniczka "Tańca z gwiazdami".

Premierowy odcinek 10. edycji programu wyemitowany zostanie już 6 września.

Zobacz wypowiedź Nataszy Urbańskiej dla INTERIA.TV:

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Natasza Urbańska | kontuzje | boja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje