Reklama

Reklama

"Seks w wielkim mieście. Sezon 4. Zestaw 4 kaset": OPIS ODCINKÓW

Sezon 4 – kaseta 1 z odcinkami 1, 2, 3, 4 i 5

Odcinek 1 – Agonia i eks-taza

Carrie popada w jeszcze głębszą depresję, kiedy nikt ze znajomych nie dociera na jej przyjęcie z okazji 35 urodzin. Sytuację ratuje jednak jej były Ten Jedyny, który w ostatniej chwili zjawia się z szampanem i balonami.

Odcinek 2 – Prawdziwa ja

Carrie bierze udział w charytatywnym pokazie mody, Charlotte dowiaduje się, że cierpi na depresję waginy, Miranda umawia się z facetem z siłowni, zaś Samantha decyduje się na rozbieraną sesję zdjęciową dla własnych celów.

Reklama

Odcinek 3 – Najważniejsze chwile

Charlotte i Trey rozpoczynają pożycie seksualne dopadając się w miejscach publicznych, a Samatha zdobywa nowe doświadczenia nawiązując kontakt z brazylijską malarką Marią.

Odcinek 4 – Co seks ma z tym wspólnego?

Carrie opowiada o swych obezwładniających orgazmach z jazzmanem Rayem Kingiem, ale przebija ją Samantha, która obwieszcza, że zostaje lesbijką.

Odcinek 5 – Miasto duchów

Czy wraz z końcem związku zapominamy o nim na zawsze? Carrie i Miranda są nawiedzane przez duchy swych byłych chłopaków, podczas gdy Samantha zmaga się ze swoją nową przygodą romantyczną.

Sezon 4 – kaseta 2 z odcinkami 6, 7, 8, 9 i 10

Odcinek 6 – Słowa nie kosztują

Carrie robi krok w kierunku odzyskania Aidana, Miranda spotyka „maratończyka” między biegami, nowy facet Samanthy lubi w łóżku mówić zdrobniale, a Charlotte rozmawia z Treyem o dzieciach.

Odcinek 7 – Czas pokuty

Intymne spotkanie Carrie i Aidana zakłóca Ten Jedyny, chłopak Samanthy uważa, że przydałaby się jej depilacja, zaś Charlotte rzuca pracę, aby zajść w ciążę.

Odcinek 8 – Moja matka i ja

Mama Mirandy zmarła na atak serca, więc dziewczęta jadą na jej pogrzeb do Filadelfii. Carrie zaczyna się bać, co będzie, jeśli nie wyjdzie jej z Aidanem.

Odcinek 9 – Seks na wsi

Samantha i Carrie zamieniają seks wielkomiejski na seks wiejski. Kiedy Carrie spędza czas z Aidanem w jego chałupie, jurny farmer pokazuje Sam jak to się robi na wsi!

Odcinek 10 – Najpiękniejsze klejnoty

Troje to zdecydowanie zbyt wiele, gdy w chałupie Aidana zjawia się Ten Jedyny. Upija się i musi zostać na noc, ale po krótkich rannych zapasach zostają zadzierzgnięte więzi męskiej przyjaźni.

Sezon 4 – kaseta 3 z odcinkami 11, 12, 13 i 14

Odcinek 11 – Mogłabym, chciałabym, powinnam

Miranda szokuje dziewczęta wiadomością, że jest w ciąży ze Stevem, ale myśli o skrobance. Przeraża to Charlotte, która ma problemy z zajściem w ciążę.

Odcinek 12 – Po prostu powiedz „tak”

Zapewne Manhattan straci swą najbardziej seksowną samotną mieszkankę, bo Carrie przyjmuje oświadczyny Aidana. Samantha łączy interesy z przyjemnością a Charlotte rozważa adopcję małej Chinki.

Odcinek 13 – Porządna kłótnia

Mieszkając z Aidanem, Carrie czuje się jak w klatce; zamiast adopcji Trey ofiarowuje Charlotte dziecko z tektury, Samantha i Richard wpadają po uszy, a Miranda ma ogromny apetyt na seks.

Odcinek 14 – Cały ten blichtr

Jest sobotni wieczór, więc dziewczyny ruszają w miasto. Traf prowadzi je do najmodniejszego klubu dla gejów, gdzie flirtują przez całą noc.

Sezon 4 – kaseta 4 z odcinkami 15, 16, 17 i 18

Odcinek 15 – Zmiana sukni

Przymierzanie sukni ślubnych przyprawia Carrie o atak paniki. Wtedy uświadamia sobie, że przecież nie podoła roli żony.

Odcinek 16 – Bing Bang

Forsa kręci światem, więc dziewczęta odpadają. Miranda i Samantha proponują Carrie trochę kasy, ale już Charlotte nie kwapi się z sięganiem do portmonetki.

Odcinek 17 – Pomysł dla „Vogue’a”

Carrie daje sobie w szyję, kiedy w redakcji „Vogue’a” zażądano od niej przeróbek w artykule; Miranda dostaje spazmów na myśl, że zostanie matką, a robione przez Charlotte zamieszanie wokół niej wcale nie pomaga.

Odcinek 18 – Kocham Nowy Jork

Rozstania dla Carrie i Tego Jedynego są smutne, ale i słodkie. On porzuca Nowy Jork dla winnic Kalifornii, lecz ich ostatnia randka zostaje zakłócona porodem Mirandy.

materiały dystrybutora

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy