Reklama

Scarlett Johansson jest w ciąży

Scarlett Johansson jest w ciąży ze swym narzeczonym Romainem Dauriakiem - informuje portal Eonline.com. Będzie to pierwsze dziecko 29-letniej aktorki.

Gwiazda filmu "The Avengers" zaręczyła się z francuskim dziennikarzem we wrześniu 2013 roku. Portal Eonline.com poinformował teraz, że para spodziewa się pierwszego dziecka.

Reklama

Johansson przyznała niedawno, że bardzo chciałaby mieć dzieci. "Chciałabym założyć rodzinę, to byłoby miłe. Mówią, że nigdy nie wiadomo, kiedy nadejdzie właściwy moment a ja się z tym zgadzam, myślę jednak, że trzeba to jakoś zaplanować, tak jak wszystkie inne rzeczy" - powiedziała aktorka.

W 2005 Johansson została nagrodzona przez magazyn FHM jako najseksowniejsza kobieta na świecie. W 2006 roku została uznana za najpiękniejszą gwiazdę wszech czasów w rankingu HoldBackTime.com.

W 2008 roku poślubiła kanadyjskiego aktora Ryana Reynoldsa. Jednak dwa lata później para ogłosiła, że jest w separacji. Małżeństwo zakończyło się rozwodem w 2011 roku.

Johansson jest laureatką nagrody BAFTA dla najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę w filmie "Między słowami" oraz nagrody Tony za drugoplanową rolę w sztuce "A View from the Bridge". Była też czterokrotnie nominowana do Złotych Globów.

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

Sprawdź kto zdobył Oscara 2014!

WENN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje