Reklama

Ryan Gosling planuje zaręczyny

Jeden z najbardziej popularnych kanadyjskich aktorów Ryan Gosling zamarzył, by stanąć na ślubnym kobiercu. Jego wybranką jest koleżanka z branży Amerykanka Eva Mendes, z którą jest związany od lat. W najbliższych dniach planuje jej się oświadczyć.

To bardzo odważna decyzja, Mendes wielokrotnie bowiem podkreślała, że nie interesuje ją małżeństwo. Mimo wszystko znany m.in. z filmów "Idy marcowe" czy "Wszystko, co dobre" aktor wierzy, że uda mu się przekonać swoją ukochaną.

Reklama

"Ryan jest całkowicie zadurzony w Evie i chciałby spędzić z nią całe życie. Marzy już o dzieciach, ale pierwszym krokiem jest ślub. To kwestia kilku najbliższych tygodni, kiedy poprosi swoją wybrankę o rękę" - powiedział znajomy gwiazdy Hollywood.

Gosling od lat pracuje nad zmianą decyzji u Mendes. Pokazuje jej same plusy małżeństwa i podobno na każdym kroku próbuje ją przekonać.

"Powoli widać również zmianę w nastawieniu Evy. Ona widzi, że Ryan kocha ją bezgranicznie i jest w stanie jej wiele poświęcić, dlatego też zaczyna się łamać i inaczej podchodzić do pewnych spraw. Ostatnio wspominała nawet, że ciekawa jest jakby wyglądała w sukience ślubnej" - dodał znajomy pary.

Jednak podstawowy argument, który dociera do Mendes to wychowywanie dzieci. "Oni oboje marzą o potomstwie, a przecież ważne jest, by dzieci wychowywały się w świadomości, że rodzice są związani na dobre i na złe" - ocenił.

Mendes to córka emigrantów z Kuby. Uznanie przyniosła jej rola Sary Harris w dramacie "Dzień próby". W 2007 roku zagrała u boku Nicolasa Cage'a w filmie "Ghost Rider" jako Roxane Simpson.

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje