Reklama

"Przypadek Harolda Cricka": PRASA O FILMIE

Will Ferrel dokonuje w tym filmie tego, czego dokonał Jim Carrey w Truman Show, Robin Williams w Stowarzyszeniu umarłych poetów, Bill Murray w Między słowami - z dzikiego i dziwacznego aktora komediowego przeistacza się w postać dramatyczną i mimo wszelkich przeciwności udaje mu się to.

UK SCREEN

Bardzo inteligentny scenariusz, chwilami wzruszający z inspirującym przesłaniem! Polecamy! HOLLYWOOD REPORT CARD

Najlepsze dwie godziny na ekranie w karierze Willa Ferrela

SPECTRUM

Świeża i oryginalna fantastyczna historia miłosna, która wzburzy w każdym z nas jego literackie DNA.

Reklama

CINEMA SIGNALS

Przypadek Harolda Cricka to najinteligentniejsza komedia roku, zajmująca umysł baśń która przerzuca pomost między rzeczywistością i czystą fikcją.

ATLANTA JOURNAL CONSTITUTION

Przypadek Harolda Cricka to medytacja nad życiem, sztuką, miłością i odpowiedzialnością jaką za nie ponosimy. Tak inteligentne filmy nie powstają często!

CHICAGO SUN-TIMES

Przypadek Harolda Cricka obiecuje porcję rozrywki intelektualnej, jednak trafia nas prosto w serce!

CREATIVE LOAFING

Przypadek Harolda Cricka to film dziwny i ekscentryczny, który jednak trafia do serca. W końcu, jeśli jest nadzieja dla takiego nudziarza jak Harold Crick, to jest nadzieja dla każdego z nas!

KANSAS CITY STAR

W czasach kiedy technologia zagraża relacjom międzyludzkim, film w którym podnoszone są w inteligentny i zabawny sposób kwestie ostateczne, jest jak ożywczy powiew, który ośmiela nas i zachęca do przypomnienia sobie uroków nie-elektronicznej komunikacji. Być może ta historia nie odpowiada na żadne wielkie pytania, jednak dodaje im lekkości i sprawia że podchodzimy do nich na większym luzie. LOS ANGELES TIMES

materiały dystrybutora
Dowiedz się więcej na temat: Przypadek Harolda Cricka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy