Reklama

Porzucił ukochaną! Ma nową?

Jeden z najprzystojniejszych aktorów zakończył swój wieloletni związek. Ale czy jest do wzięcia?

To miały być piękne wakacje Krystiana Wieczorka i jego partnerki, aktorki gdańskiego Teatru Wybrzeże, Doroty Androsz. Niestety, tuż przed wyjazdem aktor poinformował narzeczoną, że z nią zrywa. Z urlopu jednak nie zrezygnował. Wybrał się w podróż ze znajomymi.

Reklama

Para poznała się kilkanaście lat temu w czasie studiów w szkole teatralnej we Wrocławiu. Szybko między nimi zaiskrzyło i postanowili rozpocząć wspólne życie.

Po studiach przeprowadzili się do Gdańska, gdzie oboje dostali angaż w Teatrze Wybrzeże. Razem pracowali i podróżowali.

Ich relacje zaczęły się psuć, kiedy kariera Krystiana Wieczorka nabrała tempa. W związku z dużą ilością pracy na planie seriali aktor coraz częściej przebywał w stolicy, a kontakt z narzeczoną stawał się coraz rzadszy.

Wieczorek zaczął grać m.in. w "M jak miłość", "Domu nad rozlewiskiem" i "Czasie honoru". Niebawem zobaczymy go w "To nie koniec świata". Natłok obowiązków zaczął negatywnie wpływać na jego życie prywatne.

Po raz pierwszy aktor rozstał się z Dorotą Androsz w 2011 r. Po jakimś czasie para do siebie wróciła - z wiarą, że uda im się wszystko poukładać. Niestety, tak się nie stało. W końcu ostatecznie zakończyli swój dziesięcioletni związek.

Krystian zamiast życia u boku ukochanej w Gdańsku, wybrał karierę. Postanowił na dobre przeprowadzić się do Warszawy, gdzie skupia się na pracy. Kupił też mieszkanie w samym centrum stolicy.

Wieczorek uchodzi obecnie za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Przypisywano mu romanse z Anną Czartoryską i Joanną Koroniewską.

Głośno było też o jego przyjaźni z Martą Żmudą Trzebiatowską. Poznali się na planie "Julii" i od razu zaczęli nadawać na tych samych falach. Natychmiast pojawiły się pogłoski, jakoby mieli ze sobą romans.

Niedawno aktorka rozstała się z tancerzem Adamem Królem. Czy teraz, kiedy jest wolna, przyjaźń z Wieczorkiem nabierze rumieńców?

SW

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

Telemax

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje