Reklama

"Planeta 51": POSTACI NA PLANECIE 51

LEM

Reklama

Jest chłopcem wzorowym. Nigdy nie chodzi na wagary, nigdy się nie spóźnia i z całą pewnością w dzienniczku ucznia nigdy nie dostał żadnej uwagi. Jednak krok po kroku, z dużą pomocą Chucka odkrywa, ze w życiu chodzi o coś więcej niż o ścisłe trzymanie się reguł. Szczególnie, jeśli misją jest uratowanie własnej planety!

CHUCK BAKER

Nie jest typowym astronautą. Jego wygląd, uśmiech i charyzma robią z niego Casanovę przestworzy oraz idola milionów. Plasuje się na 37 miejscu listy najseksowniejszych mężczyzn na Ziemi. Przebył miliony kilometrów, aby zdobyć Planetę, która....okazała się być zamieszkała! Chuck zrobi wszystko, aby udowodnić sobie, że nic nie jest dla niego niemożliwe!

SKIFF

Najlepszy przyjaciel Lema. Ma obsesje na punkcie teorii spisku: jest przekonany, iż rząd robi wszystko, aby ukryć przed obywatelami fakt, iż Obcy naprawdę istnieją. Desperacko szuka kogoś, kto go zrozumie i pokocha. Kiedy poznaje Fafika wie, że nareszcie znalazł prawdziwego przyjaciela.

NEERA

Jest ślicznotką z silną osobowością. Nie lubi, kiedy ktoś mówi jej co ma robić, szczególnie jeśli dotyczy to rad na temat tego z kim powinna się zadawać. Jest nieco zagubiona pomiędzy swoją wolą buntu i uczuciami do Lema. Ostatecznie przekonuje się jednak, że prawość i odwaga są ukryte głęboko w sercu i czekają tylko by je odkryć.

GLAR

Pierwszy hippis na Planecie 51. Pacyfista. Tańczy, śpiewa, kontestuje. Kocha Neerę skrycie. Broni jej kobiecości i dla niej gotów jest zrobić wszystko!

GENERAŁ GRAWL

Silny, władczy i przerażający. Jest najbardziej wpływową osobą na Planecie 51. Jako dowódca sił zbrojnych jego misją jest ochrona Planety przed inwazją Obcych. Jest przygotowany na walkę do ostatniego tchu, ale czy jest przygotowany, by zmierzyć się z Chuckiem?

PROFESOR KIPPLE

Łysy, błyskotliwy i imponujący, ale jednocześnie o połowę niższy od typowego mieszkańca Planety 51. Jest Einsteinem , intelektualną gwiazdą i dumnym właścicielem największego mózgu na całej Planecie. Po inwazji Obcego, profesor sugeruje zachowanie go przy życiu jako obiektu doświadczalnego. Tak naprawdę ma jednak sekretny plan posiadania dwóch największych mózgów na Planecie: swojego oraz mózgów najeźdźcy!

ECKLE

Na Planecie 51 bycie fanem komiksów, filmów science- fiction, potworów i Obcych nie jest niczym nietypowym. Jeśli jednak przy okazji jest się 7-letnim chłopcem oznacza to prawdziwe utrapienie dla rodziców. Nie zdziw się więc, jeśli zobaczysz mamę Eckle, która wyciąga go za antentkę z projekcji filmów o inwazji Obcych!

FAFIK

Został stworzony do pokonywania trudnych, międzygalaktycznych terenów. Jego misją jest odkrywanie obcych planet, pobieranie próbek i wysyłanie ich drogą satelitarną na Ziemię. Uwielbia pieszczoty i jeśli tylko zdobędziesz jego zaufanie, będziesz miał w nim przyjaciela do końca życia.

materiały dystrybutora

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Planeta 51

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje