Reklama

Reklama

"Peryferie": GŁOSY PRASY

"Peryferie są wspaniałym obrazem - świętem rumuńskiego kina. Tym samym potwierdzają dlaczego cieszy się ono ostatnio tak dużym zainteresowaniem i powodzeniem."
Variety

"Peryferie to szczególny rodzaj thrillera, w którym niepozbawiona rozsądku kobieta udaje się w jednodniową podróż, w trakcie której próbuje zmienić bieg życia. Zegar jednak nieubłaganie tyka, gdy Matylda, grana z tak wspaniałym wyczuciem przez Anę Ularu, powoli nabiera przekonania, że jej plan okazuje się znacznie trudniejszy, niż się jej wydawało."
Holywood Reporter

Reklama

"To historia opowiedziana jakby obojętnie - tak, że nie wyciska łez, lecz coraz bardziej przeraża. To historia, która każe nam uważać na to, jakie podejmujemy wybory. Jeden błąd i możemy już nigdy nie mieć życia, o jakim marzyliśmy. Ani nawet takiego zwykłego."
Gazeta Wyborcza

"Hipnotyzujący i wciągający film, w którym Uluru gra fantastycznie i w taki sposób, aby nie wzbudzać w nikim sympatii. Jej postać podąża własną drogą, bez względu na przeciwności losu, których jest w tym filmie sporo. Reżyser rzuca ją w wir coraz to nowych niepowodzeń, aby na końcu postawić twarzą w twarz z przeszłością, od której stara się uciec i przyszłością, która jest jedną wielką tajemnicą."
Screen Daily

materiały dystrybutora
Dowiedz się więcej na temat: Peryferie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama