Reklama

Pawlicki znalazł miłość

Antoni Pawlicki (29 l.) jest uważany za jednego z najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia. Nic dziwnego, że wokół niego ciągle krążą piękne dziewczęta z nadzieją, że któraś skruszy lodowate serce aktora. Pawlicki bowiem nie jest osobą skorą do flirtów i romansów.

Przez jakiś czas jego nazwisko kojarzono z Agnieszką Więdłochą (27 l.), która grała jego żonę w popularnym serialu "Czas honoru". Ale okazało się, że byli tylko dobrymi przyjaciółmi.

Reklama

Pawlicki lubi powtarzać, że bardzo poważnie podchodzi do swojej pracy i najchętniej spędza czas na planie. Czasu na miłość nie pozostaje mu więc zbyt wiele...

Jednak ostatnio gwiazdor popularnego serialu "Komisarz Alex" na jednej z imprez towarzyskich pojawił się w towarzystwie smukłej brunetki. Oboje wyglądali na zauroczonych sobą tak bardzo, że niewiele interesowało ich, co dzieje się wokół. Ale czujni fotoreporterzy szybko utrwalili na zdjęciach przejawy ich uczucia. I dopytywali: kim jest ta piękna brunetka?

Okazało się, że nazywa się Marysia Stefańska. Poznali się ponad rok temu, ale razem są od kilku miesięcy. Ukończyła Wyższą Szkołę Nauk Społecznych w Warszawie. Pracowała m.in. w znanej warszawskiej restauracji "U kucharzy". Ma 2-letniego synka z poprzedniego związku.

Pan Antoni bardzo malca polubił (z wzajemnością). Chętnie zajmuje się chłopcem, odprowadza go na zajęcia do muzycznego żłobka, chodzi z nim na spacery i często bawi się na placu zabaw. I świetnie sobie radzi.

- Przy okazji uczy się opieki nad małym dzieckiem. Antek nie kryje, że kiedyś chciałby zostać ojcem. Teraz więc ma okazję zdobywać doświadczenia. Mówi, że to wspaniała rola. I kiedyś na pewno ją zagra! - mówi jego znajoma.

Tymczasem planują już wspólny wyjazd na wakacje.

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

Świat & Ludzie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje