Reklama

Pattinson chce wrócić do Londynu

Robert Pattinson postanowił po rozstaniu z Kristen Stewart wrócić do rodzinnego Londynu. 22-letni gwiazdor ma dość Los Angeles, miasta, w którym obecnie mieszka, a odkąd jest singlem, jeszcze bardziej denerwuje go całe otoczenie Hollywood.

Jak donoszą media, Pattinson wystawił już nawet na sprzedaż posiadłość w Mieście Aniołów, którą nabył wraz ze swoją byłą partnerką.

Reklama

"Robert sprzedaje swój dom w Los Angeles, nie tylko dlatego, że ma z nim związane wspomnienia, o których chce zapomnieć, ale również ze względu na to, że ma dość Hollywood. Poza tym marzy o tym, by w końcu wszystko zacząć na nowo, a tak naprawdę w Los Angeles nigdy mu się nie podobało - powiedział znajomy aktora.

"Jak Kristen miała zdjęcia w Londynie, wykorzystywał każdy moment, by móc się do niej wyrwać. On po prostu kocha Wielką Brytanię" - dodał.

Pattinson ma wprawdzie przyjaciół w Los Angeles, ale bardzo tęskni za Londynem i dlatego zdecydował się na przeprowadzkę.

"Rodzina nie wywiera na nim żadnej presji i ciągle powtarza, że jak będzie chciał wrócić do domu, to przyjmą go z otwartymi rękoma" - podsumował przyjaciel gwiazdy.

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje