Reklama

"Niepokój": SYNOPSIS

Im spokojniejsza ulica, tym mroczniejsze tajemnice - DreamWorks Picture przedstawia nowy thriller "Niepokój".

Kale (Shia LaBeouf) prowadzi życie, jakiego mogłaby mu pozazdrościć większość nastolatków. Całe dnie spędza na graniu na komputerze, surfowaniu w sieci, jedzeniu hamburgerów i oglądaniu kablówki. Może robić to, na co tylko ma ochotę, a jeszcze do tego do sąsiedniego domu właśnie wprowadziła się świetna dziewczyna Ashley (Sarah Roemer).

Jest tylko jeden problem - nie wolno mu opuszczać domu. Kale został wyrokiem sądu skazany na trzy miesiące aresztu domowego i jeśli oddali się od domu na odległość większą niż 30 metrów, skończy w prawdziwym więzieniu. A w więziennej celi nie ma szans na gry i kablówkę.

Reklama

Jednak życie Kale'a nie zawsze tak wyglądało. Rok temu, Kale, jego matka (Carrie-Anne Moss) i ojciec byli szczęśliwą rodziną - do czasu, kiedy ojciec zginął w wypadku samochodowym, za który Kale w jakiś sposób czuł się odpowiedzialny. Trauma wywarła na niego długotrwały efekt. Kiedyś otwarty i pełen życia młody człowiek stał się zamknięty w sobie i wycofany. Kiedy więc niewrażliwy nauczyciel wspomina o jego ojcu, Kale traci nad sobą panowanie i bije go. Tylko dzięki zaangażowaniu matki chłopiec unika więzienia.

Teraz Kale dosłownie odchodzi od zmysłów we własnym domu, podczas gdy matka pracuje dzień i noc starając się powiązać koniec z końcem. Szukając jakiegoś zajęcia, Kale zaczyna szpiegować sąsiadów, a głównie atrakcyjną sąsiadkę Ashley, która zresztą szybko go na tym przyłapuje. Ku zaskoczeniu chłopaka, dziewczyna zaczyna interesować się jego hobby.

To, co zaczyna się, jako zabawa nastolatków, wkrótce staje się śmiertelnie poważne, gdy Kale i Ashley zaczynają podejrzewać, że jeden z ich sąsiadów (David Morse) może być seryjnym mordercą. Ale kto im uwierzy? Może to tylko bujna wyobraźnia? A może natrafili na tajemnicę, która może kosztować ich życie.

Poza wszystkim, nawet seryjni mordercy muszą mieć jakichś sąsiadów?

materiały dystrybutora
Dowiedz się więcej na temat: Niepokój
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy