Reklama

Natalia Siwiec: Lekarze odmówili mi operacji nosa

Natalia Siwiec przyznała w programie Agnieszki Szulim "Na językach", że jej największym kompleksem jest... nos.

- Byłam w wielu klinikach i chciałam go zoperować, i każdy lekarz odmówił mi operacji. Nawet w Polsce dwóch mi odmówiło - zdradziła celebrytka.

Reklama

- Dzisiaj cieszę się z tego, nie wiem, jak moja buzia wyglądałaby, gdybym [wtedy rzeczywiście zoperowała sobie nos] - dodała Siwiec narzekając, że wszyscy myślą, że i tak poddała się operacji.

- Myślą, że nie tylko nos sobie zrobiłam, ale też policzki, wszystko... - poskarżyła się gwiazdka usprawiedliwiając się tym, że gdy "powiększysz sobie usta, to buzia bardzo się zmienia".

Fotomodelka wyznała również Szulim, że po zdobyciu popularności na Euro 2012, jej telefon rozdzwonił się z propozycjami reklamowymi. Wtedy też Siwiec stała się główną bohaterką reklamówki kremu do wybielania odbytu, w której bezprawnie wykorzystano jej wizerunek.

Siwiec powiedziała, że jej mąż, który pełni również obowiązki menedżera celebrytki, dotarł do "chłopaków" odpowiedzialnych za feralną reklamę. "To są chłopcy, za których byś 5 grozy nie dała" - Siwiec powiedziała Szulim dodając, że nie zdecydowała się na wystąpienie przeciw nim na drogę sądową. "Może i mi to zaszkodziło, ale dla tych chłopaków to był strzał w stopę" - dodała artystka.

źródło: TVN / x-news


Siwiec zwierzyła się prowadzącej "Na językach", że nie ma poczucia, że "jej 5 minut [ w szoł-biznesie] właśnie się kończy"; wręcz przeciwnie - dopiero teraz "z dnia na dzień przychodzą coraz ciekawsze propozycje". Enigmatycznie dodała, że "Polska się mnie jeszcze domaga", ale nie ukrywała, że chętnie rozwijałaby się za granicą. Na celowniku Siwiec najważniejsze miejsce zajmuje teraz kariera filmowa.

Zapytana na koniec przez Szulim o potrzebę pracy w branży rozrywkowej ["Masz bogatego męża, nie musisz tego robić" - zagadnęła Szulim], Siwiec odparła: "Mogę wszystko, a nie muszę nic".

źródło: TVN / x-news


Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje