Reklama

Natalia Siwiec była bliska rozstania z mężem

Natalia Siwiec była przekonana, że ze swoim mężem Mariuszem Raduszewskim znają się doskonale. Tymczasem podróż modelki do Indii sprawiła, że dowiedzieli się o sobie wielu nowych rzeczy. Niektóre informacje były tak zaskakujące, że para prawie się rozstała.

- W Indiach pracowałam bardzo dużo, ale miałam też sporo czasu na poznawanie tego kraju w samotności. Rozmawiałam z ludźmi mądrzejszymi ode mnie. To sprawiło, że miałam mnóstwo ekstremalnych przemyśleń. Zupełnie zmieniłam postrzeganie świata. To nie spodobało się mojemu mężowi - mówi Natalia Siwiec agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Reklama

Po powrocie modelki do Polski jej mąż miał wrażenie, że rozmawia z zupełnie inną osobą. Zarzucał jej, że myśli tylko o sobie i chce uzdrawiać świat w pojedynkę.

- Mariusz chciał jeździć ze mną wszędzie, a ja nie godziłam się na to, miałam swoje plany. Każdy musi sam odnaleźć własną drogę. Ja już zrozumiałam, że moja jest inna. Zawsze jesteśmy wobec siebie otwarci i mówimy, co nam się nie podoba, więc powiedziałam, że może będzie lepiej, jak się rozstaniemy - mówi Natalia Siwiec.

- To były ciężkie przeżycia. Po tym wszystkim musiałam wracać do równowagi przez pół roku. Ale udało się - dodaje Siwiec.

Para jest ze sobą od ośmiu lat. Mariusz Raduszewski rozwiódł się z poprzednią żoną, by związać się z modelką. Natalia Siwiec niejednokrotnie podkreślała w wywiadach, że jest to miłość jej życia. Niedawno zdecydowali się wystąpić w reality show "Enjoy the View <3 Natalia". Premierowy odcinek programu będzie emitowany 9 lutego na antenie Viva Polska.


Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Newseria Lifestyle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje