Reklama

Reklama

"Musimy porozmawiać o Kevinie": O TILDZIE SWINTON JAKO EVIE

Jennifer Fox (Producent):

"Niezwykle złożona mieszanka inteligencji i empatii była kluczowa dla roli Evy. Tilda opanowała do perfekcji umiejętność dzielenia się z publicznością emocjami swoich bohaterek. Wcielając się w postać rozedrganej emocjonalnie matki, środki wyrazu ograniczyła do minimum, grając w prosty sposób, budując rolę z drobnych gestów. Tilda jest absolutnie fascynująca."

Luc Roeg (Producent):

"Wspaniale jest móc dostrzegać subtelne niuanse w kreacjach aktorskich. Rozmawiając o najnowszym filmie Ramsay, nie można pominąć roli Tildy, ona jest niezwykła."

Reklama

Ezra Miller (Kevin):

"Praca na planie Musimy porozmawiać o Kevinie, była dla mnie niesamowitym wyróżnieniem. Czułem się zaszczycony, biorąc udział w tym projekcie. Tilda jest niesamowita, wcielając się w postać wewnętrznie rozdartej matki, wniosła do roli Evy bardzo dużo ciepła. Podczas pracy na planie jest niezwykle skupiona. Zatraciłem się w każdej scenie z jej udziałem."

Judy Becker (Scenograf):

"Tildę poznałem na planie filmu Rodzinka, w którym zagrała jedną z głównych ról i występowała w niemalże każdej scenie. To odważna aktorka, która nie boi się wyzwań i jest gotowa bardzo wiele poświęcić dla roli."

materiały dystrybutora
Dowiedz się więcej na temat: Musimy porozmawiać o Kevinie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL