Reklama

Kuba Wesołowski się zaręczył!

Jakub Wesołowski, znany z serialu "Czas honoru" i "Komisarz Aleks", lada moment pożegna stan kawalerski. Aktor poprosił niedawno o rękę swoją ukochaną Agnieszkę. Ich ślub to kwestia najbliższych miesięcy!

Jakub Wesołowski, który przyznał kilka miesięcy temu w wywiadzie, że marzy o życiowej stabilizacji, domu i rodzinie, niedawno się oświadczył. Ta informacja lotem błyskawicy obiega warszawskie salony i jest najgorętszym tematem tygodnia na wszystkich portalach plotkarskich i w niemal całej prasie. Aktor, znany z tego, że nigdy nie komentuje swojego prywatnego życia, nie odniósł się w żaden sposób do prasowych informacji o jego planach związanych ze zmianą stanu cywilnego. Faktem jest jednak, że na początku listopada pojawił się z Agnieszką u boku na dwóch imprezach - na pokazie kolekcji Rage Age i premierze "Boga mordu" w Teatrze 6. Piętro - a jego ukochana nawet nie próbowała ukrywać przed fotoreporterami dłoni, na której błyszczał piękny pierścionek.

Reklama

Jakub Wesołowski nie kryje, że jego serce od dawna bije mocniej tylko na widok jednej dziewczyny. Aktor jest przekonany, że Agnieszka Szczurek, w której jest po uszy zakochany, to właśnie ta kobieta, z którą chciałby iść przez życie.

Zaczęli spotykać się latem 2008 roku. Na początku ich znajomości, nikt nie wierzył, że połączyło ich prawdziwe uczucie. Oni sami nie byli pewni, czy rzeczywiście chcą być razem na dobre i na złe. Doszło nawet do tego, że po prawie dwóch latach rozstali się na pewien czas i próbowali osobno układać sobie życie. Oboje jednak bardzo za sobą tęsknili... Wiosną ubiegłego roku, gdy przypadkowo wpadli na siebie na jednej z imprez, ich uczucie ponownie wybuchło z ogromną siłą. Postanowili wtedy dać sobie jeszcze jedną szansę i znów zaczęli się spotykać. Dziś są już zaręczeni!

27-letni Kuba żartuje, że zanim spotkał Agnieszkę, był bardzo kochliwy. Teraz nie reaguje już na pełne uwielbienia spojrzenia dziewczyn rzucane w jego stronę, bo - jak mówi - spotkał tę jedyną! Zamiast spędzać czas na imprezach ze znajomymi, Kuba woli dziś wyjść z Agnieszką do kina, iść z nią na spacer. Śmieje się, że po okresie imprezowania w jego życiu nastał czas na ustatkowanie się.

Pierścionek lśniący od kilku tygodni na dłoni Agnieszki to dowód, że Jakub Wesołowski już wkrótce poprowadzi ukochaną do ołtarza.

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje