Reklama

Reklama

Kto z kim spędzi Walentynki?

Walentynki to czas na kino, romantyczną kolację... 14 lutego nikt nie chce być sam. Gwiazdy z pierwszych stron gazet także mają z kim świętować.

Walentynki, choć przyszły do nas zza oceanu wypierając rodzimą noc Kupały, już na dobre wpisały się do naszego kalendarza. Tego dnia panie przyjmują piękne bukiety i zapewnienia o dozgonnym uczuciu, panowie odliczają godziny do wieczornych dowodów miłości. Pękate serduszka i czerwone róże wprawiają nas w miły nastrój i przypominają o drugiej połówce. Nie ma nic przyjemniejszego, niż wspólne świętowanie, szczególnie po raz pierwszy!

Z dala od fleszy

Można powiedzieć, że Leonardo DiCaprio obchodzi walentynki przez cały rok. Piękne kobiety wdzięczą się do niego bezustannie, 40-letni aktor przebiera w kolejnych modelkach. Kiedy w Hollywood gruchnęła wieść, że na jego celowniku pojawiła się Rihanna, wyglądało na to, że trafił na godną siebie przeciwniczkę. Barbadoska piosenkarka złamała niejedno męskie serce, a dzięki temu, że jest równie popularna jak przystojny aktor i nie ma zamiaru żerować najego popularności, ich pierwsze wspólne walentynki mogą zarazem nie być ostatnimi...

Reklama

Tak jak znajomość gwiazd zeszłorocznych Oscarów. Lupita Nyong'o i Jared Leto odebrali statuetki za najlepsze role drugoplanowe. Jednak podczas uroczystej gali wygrali coś jeszcze - zauroczenie jakich mało. Od roku plotki o ich romansie powracają jak bumerang, przy każdym spotkaniu nie szczędzą sobie czułości. Choć nikt niczego nie potwierdza, chemia między nimi widoczna jest gołym okiem. 43-letni Jared ani myśli o ustatkowaniu się, wśród jego podbojów znalazła się m.in. Angelina Jolie i Cameron Diaz. Może romantyczne walentynki z Lupitą sprawią, że jednak zmieni zdanie?

Wbrew wszystkiemu

Nasz rodzimy show-biznes także obfituje w zaskakujące związki i nieprzewidywane uczucia. Kiedy na początku grudnia Agnieszka Popielewicz rozwiodła się z mężem, nikt nie przypuszczał, że szczęście czeka na nią tuż za rogiem! Święta podobno spędziła już w towarzystwie Grzegorza Hyżego, finalisty programu "X Factor". Łączy ich wiele - przeżycia związane z rozwodem i dzieci w podobnym wieku.

Zupełnie inaczej, niż Agnieszkę Więdłochę i Macieja Musiała, których dzieli aż dziewięć lat różnicy! Między młodziutkim idolem nastolatek i 29-letnią aktorką zaiskrzyło rok temu na planie "Czasu honoru". Na szczęście miłość o wiek się nie pyta, dlatego warto pamiętać, by pielęgnować ją nie tylko od święta.

NHL

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama