Reklama

Kto na ślubnym kobiercu?

Sezon na śluby gwiazd można uznać za rozpoczęty. Po tylu wystawnych ceremoniach, które już za nami, pojawia się pytanie: kto następny?

Ostatnio znów gruchnęły wieści o rychłym ożenku Brada Pitta i Angeliny Jolie. "Dobrze poinformowani" twierdzą, że do tego wydarzenia dojdzie w ciągu najbliższych miesięcy. Ileż razy już to wcześniej słyszeliśmy?

Reklama

Dla Pitta ślub to nie pierwszyzna. W 2000 roku aktor wziął za żonę Jennifer Aniston (rozwiedli się pięć lat później). Uroczystość kosztowała okrągły milion dolarów. Brzmi poważnie, ale jak na hollywoodzkie realia to skromna suma.

Tom Cruise i Katie Holmes wydali na własny ślub dwa razy tyle, a producent David Gest, żeniąc się z Lizą Minnelli, odżałował aż trzy i pół miliona - z czego aż 700 tysięcy kosztowały same kwiaty.

Oczywiście jedną z najważniejszych pozycji w weselnym budżecie jest suknia panny młodej. Tu rozrzutność nowożeńców nie zna granic. Joanna Krupa szczyci się tym, że powędrowała do ołtarza w kreacji Chagoury Couture za 10 tysięcy dolarów, ale cóż to jest przy wycenionym na 100 tysięcy stroju Victorii Beckham czy kreacji Kate Middleton wartej 400 tysięcy?

I choć wśród gwiazd ciche śluby, bez przepychu i rozgłosu, nie należą wcale do rzadkości, to wiadomo, że największe wrażenie robią wystawne, nagłośnione w mediach ceremonie.

Może właśnie dlatego łowcy sensacji chętni są wysłać przed ołtarz nawet pary, które wcale się do tego nie palą. Świeżo rozpoczęty sezon ślubny wśród polskich gwiazd spowodował wysyp nowych plotek.

Z par, które jakoby w najbliższym czasie zamierzały zalegalizować swój związek, warto wymienić Ilonę Wrońską i Leszka Lichotę (oznajmili, że chcą wyjechać do Australii, a to znakomita sceneria wesela), Paulinę Andrzejewską i Mateusza Damięckiego (aktor ponoć stara się o kościelne unieważnienie poprzedniego ślubu) oraz Katarzynę Skrzynecką i Marcina Łopuckiego (zawarli już ślub cywilny, ale marzą teraz o uroczystości przed ołtarzem). Czy te prognozy się sprawdzą? Grunt, że jest na co czekać.

KLC

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

Telemax

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje