Reklama

Karolina Nowakowska: Do ślubu o kulach

Kiedy Karolina Nowakowska (31 l.) poznała Macieja Zwolińskiego, od razu wiedziała, że spotkała mężczyznę swojego życia. I bez wahania ustaliła datę ślubu.

Romantyczna uroczystość zaślubin miała miejsce w pięknym kościele w Żeliszewie Podkościelnym niedaleko Siedlec. Świadkowie twierdzą, że znana z serialu "M jak Miłość" aktorka wyglądała przepięknie w białej sukni, choć do ołtarza zmuszona była iść o kulach.

Reklama

Na kilka dni przed ślubem złamała bowiem kość w stopie. Nie pozwoliła jednak, by to zniweczyło jej plany!

Gwiazda "M jak miłość" posiada nie tylko aktorski talent. Nie wszyscy wiedzą, ale Nowakowska biegle włada językiem czeskim, jest również mistrzynią Polski w... stepowaniu. O tym, że potrafi również tańczyć (oraz jeździć na łyżwach), udowodniła występem w telewizyjnym show "Gwiazdy tańczą na lodzie".

Kolejną z jej pasji jest muzyka. Nowakowska nie tylko gra na fortepianie, lecz również śpiewa. Nie było przypadku w fakcie, że w programie Polsatu "jak Oni śpiewają" dotarła aż do finału.

Poza występem w serialu "M jak miłość", gdzie tworzy małżeństwo wspólnie z Przemysławem Cypryańskim, mogliśmy ją oglądać również w: "Na Wspólnej", "Kryminalnych" oraz "Ojcu Mateuszu"; regularnie występuje również na deskach warszawskiego Teatru Komedia.

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

Świat & Ludzie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje