Reklama

Johnny Depp kontuzjowany. Podał nowe daty koncertów

Aktorstwo nie jest jedyną paską Johnny'ego Deppa. Artysta jest również członkiem zespołu Hollywood Vampires. W wakacje muzycy mieli wyruszyć w trasę koncertową i zagrać również w Polsce. Niestety, z powodu kontuzji Deppa niektóre z koncertów musiały zostać przełożone. Poinformował o tym sam aktor.

Johnny Depp doznał bolesnej kontuzji. Co z koncertem Hollywood Vampires w Polsce?

W poniedziałek zespół Johnny'ego Deppa, Hollywood Vampires, niespodziewanie poinformował, że z powodu kontuzji gwiazdora muzycy zmuszeni są przełożyć trzy koncerty w Stanach Zjednoczonych zaplanowane na ten tydzień. Gwiazdor jest zasmucony takim obrotem spraw i dokłada wszelkich starań, aby jego występy w Europie - także koncert w Polsce 22 lipca- przebiegły bez zakłóceń. 

Artysta nie pozostawił fanów bez żadnego komentarza. Za pośrednictwem swojego Instagrama przekazał fanom list, w którym przeprasza za zaistniałą sytuację i informuje o nowych datach przełożonych występów.

Reklama

"Moi drodzy przyjaciele jestem zasmucony, że muszę was poinformować o tym, że mam złamaną kostkę, co jest bardzo uciążliwe. Zaczęło się od niewielkiego pęknięcia, ale gdzieś między Cannes a moim występem w Royal Albert Hall, doszło do rozwinięcia się stanu, kiedy jest gorzej niż lepiej. Kilku lekarzy stanowczo sugerowało mi, abym na ten moment ograniczył wszelkie aktywności, co oznacza, że w tym czasie nie mogę również podróżować" - wyjaśnił w swoim wpisie 59-letni gwiazdor.

Johnny Depp przeprasza fanów

Artysta zapewnił, że on i jego koledzy z zespołu są zasmuceni, że musieli przełożyć swoje występy w Bostonie, Manchesterze w stanie New Hampshire i Bethel w stanie Nowy Jork. Artysta uspokoił jednak fanów, którzy czekają na kolejne występy jego zespołu.

"Bez obaw, zapewnimy wam niezapomniane występy w Europie i na Wschodnim Wybrzeżu latem. Jeszcze raz chciałem przekazać wam moje szczere przeprosiny" - napisał Depp informując jednocześnie o nowych datach koncertów. Koncert w Bostonie odbędzie się 28 lipca, występ w Manchesterze przełożono na 29 lipca zaś koncert w Bethel zaplanowano na 30 lipca.

Hollywood Vampires: Supergwiazdorski skład

Hollywood Vampires to supergwiazdorski skład, założony w 2012 roku przez Alice'a Coopera, Johnny'ego Deppa i Joe Perry'ego (z Aerosmith). Później dołączył do tej grupy Tommy Henriksen - gitarzysta, basista i producent muzyczny, związany z Cooperem.

Grupa wydała dwie płyty studyjne: "Hollywood Vampires" (2015 r.) oraz "Rise" (2019 r.), a na 2 czerwca zapowiedziała album koncertowy, zatytułowany "Live In Rio", czyli zapis występu w Rio de Janeiro, gdzie w 2015 r. zagrali przed największą do tej pory publicznością: ponad stu tysiącami ludzi.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Johnny Depp

Reklama

Reklama

Reklama