Reklama

Dominika Kluźniak w ciąży. Co z serialem?

Gwiazda "M jak miłość" spodziewa się dziecka. Ta wiadomość zelektryzowała fanów serialu. Jak potoczą się losy granej przez nią Ewy? Czy będzie w ciąży?

Z wiązek Ewy i Mostowiaka (Kacper Kuszewski) rozwija się. W najbliższych odcinkach Marek zdecyduje się na poważny krok: poprosi ukochaną, by z nim zamieszkała. - Jeśli chcemy być razem, musimy spróbować. Nikt nie obiecuje, że będzie łatwo! Wiele takich posklejanych, patchworkowych rodzin świetnie sobie radzi - powie z przekonaniem Mostowiak.

Reklama

Czy zamieszkają razem i zdecydują się na wspólne dziecko? Być może, jednak producenci nie zdradzają, jakie zmiany zrobią w scenariuszu "M jak miłość" w związku z ciążą Dominiki Kluźniak.

Aktorka poinformowała twórców o swoim stanie. Teraz, dopóki brzuszek nie jest zbyt widoczny, zostanie nakręconych jak najwięcej scen. A co będzie potem, to na razie tajemnica.

Tymczasem gwiazda kwitnie przy boku nowego partnera - Karola Pochecia. To właśnie z nim jest w ciąży. Trzy lata temu przeżyła burzliwe rozstanie z mężem Bartoszem Głogowskim, do którego doszło po 12 latach związku. - Któregoś dnia mój partner powiedział: "Zakochałem się". Zawalił mi się świat. Zadawałam sobie pytanie, gdzie popełniłam błąd? Ale dziś rozumiem, dlaczego tak się stało - mówiła gwiazda w jednym z wywiadów. - To był czas, kiedy dużo grałam, moja kariera szybko się rozkręcała, a on miał epizodyczną rolę w "Plebanii". Małżeństwa aktorskie są trudne, zwłaszcza gdy jej się udaje, a jemu mniej. A mężczyzna musi odczuwać przewagę, musi się czuć doceniony. Nie może być tylko od zakupów i opieki nad dzieckiem - wyjaśniła.

Kiedy się rozstawali, ich córeczka Julia miała 5 lat. Kluźniak twierdzi, że nie umie wybaczyć zdrady i nielojalności. Zrozumiała też, że rozstanie to nie koniec świata, a początek czegoś nowego. Na kolejną miłość nie musiała długo czekać. Jej wybranek jest również aktorem, ukończył warszawską Akademię Teatralną. Ma duże poczucie humoru, chętnie bywa duszą towarzystwa. Oboje pracują w Teatrze Narodowym. Gdy Dominika przychodziła na próby z Julką, łatwo nawiązał z dziewczynką dobry kontakt, jednak długo musiał zdobywać jej mamę. W końcu mu się udało i tworzą szczęśliwą rodzinę.

Ewa Modrzejewska

Kurier TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dominika Kluźniak | “M jak miłość” | Dominika

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje