Reklama

Czy oni się rozstaną?

Ratujmy zakochane pary! Jeśli wierzyć najnowszym pogłoskom, tej wiosny dojdzie do prawdziwej epidemii rozstań wśród gwiazd. Tylko... czy to na pewno prawda?

- Tatusiu, czy to prawda, że nienawidzisz mamusi i niedługo się rozwodzicie? - takie pytanie zadał Michaelowi Douglasowi jego 13-letni syn Dylan. - Co to za bzdura! Kto ci naopowiadał takich rzeczy? - zdenerwował się aktor.

Reklama

- Przeczytałem w jednej gazecie - odpowiedział chłopiec. I dodał: - Tam napisali jeszcze, że jesteś śmiertelnie chory i za trzy tygodnie umrzesz.

Hollywoodzki gwiazdor opowiedział tę historię, by zademonstrować, do jakiego stopnia plotkarskie media mijają się z prawdą, wymyślając niestworzone historie o nim i jego rodzinie. Wiele znanych osób mogłoby podać podobne przykłady.

W ostatnich tygodniach ofiarami łowców sensacji padli m.in. Edyta Górniak i jej ukochany Piotr Schramm. Całą Polskę obiegła wieść, że para zakończyła trwający cztery lata związek.

Można się tylko domyślać, jak zdziwili się zakochani na wieść, że już nie są razem. Piosenkarka skomentowała całe wydarzenie w Internecie: "Nie rozumiemy tej sytuacji, ale może dlatego, że żyjemy w innej przestrzeni".

Nie tylko oni, według plotkarzy, przechodzą tej wiosny kryzys w związku. Olga Frycz i reżyser Jacek Borcuch są już podobno "o krok od rozstania", Marek Bukowski i jego żona Ewa "prawie już ze sobą nie rozmawiają", a Alicja Bachleda- Curuś i Sebastian Karpiel- Bułecka żyją ze świadomością, że "ich drogi coraz bardziej się rozchodzą" (pytanie tylko, czy rzeczywiście ci dwoje kiedykolwiek byli razem).

Także w Hollywood źle się dzieje. Halle Berry, gwiazda serii "X-Men", szykuje się ponoć do rozwodu z Olivierem Martinezem, choć ślub wzięli zaledwie osiem miesięcy temu! Ale i to jeszcze nic.

awet ulubieńcy mediów, czyli Brad Pitt i Angelina Jolie, nie mogą spać spokojnie. Tylko patrzeć, jak powiedzą sobie "żegnaj!", choć jeszcze niedawno jakoby szykowali się do hucznego ślubu. Wszystko przez tegorocznego zdobywcę Oscara, Jareda Leto. Dekadę temu Angelina miała z nim romans i ponoć w ostatnich dniach odżyły dawne uczucia.

Niektórzy reagują na doniesienia mediów... dobrym humorem. Swego czasu Paweł Małaszyński wyznał, że na planie "Lekarzy" zaśmiewał się wraz z resztą ekipy do łez, czytając całkowicie zmyślone, pikantne publikacje na swój temat. A kiedy niedawno na świat przyszło jego drugie dziecko, córeczka, okazało się, że żaden z plotkarzy nie miał pojęcia, iż żona aktora była w ciąży. To się nazywa zagrać łowcom sensacji na nosie!

KLC

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

Telemax

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje