Reklama

Ben Affleck i Jennifer Garner rozwodzą się

Słynna aktorska para, Ben Affleck i Jennifer Garner, ma małżeńskie kłopoty. Amerykańskie magazyny plotkarskie donoszą, że kryzys ma zakończyć się rozwodem. Jak donosi "National Enquirer", para już jest w separacji.

Plotkarski portal Radar Online twierdzi z kolei, że Affleck i Garner od dawna przechodzili kryzys. Aktorka podobno "miała od jakiegoś czasu przygotowywać się emocjonalnie do rozstania".

Reklama

Magazyn odnotowuje, że aktorzy nie byli widziani razem od ponad miesiąca. Paparazzi spotykali ich natomiast osobno na samotnych spacerach.

Radar Online podaje także, że to najprawdopodobniej Garner przejmie opiekę nad dziećmi. Para pobrała się w 2005 roku, ma trójkę dzieci: dwie córki i syna.

Amerykańska prasa zaznacza, że to kolejne w ostatnim czasie małżeństwo, które nie poradziło sobie z kryzysem. W ubiegłym roku po wielu latach związku Chris Rock rozstał się z żoną Malaak Compton-Rock. Rozwód wzięli również Clint Eastwood i Dina Marie Eastwood oraz Wiz Khalifa i Amber Rose. Głośne było także rozstanie Cristino Ronaldo i supermodelki Iriny Shayk.

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje