Reklama

Anna Mucha urodziła syna!

Anna Mucha (33 l.) i jej ukochany Marcel Sora powitali na świecie swoje drugie dziecko! Aktorka o tej radosnej nowinie poinformowała na swoim blogu.

Aktorka urodziła ślicznego i zdrowego chłopczyka. Kilka godzin po porodzie pokazała na swoim blogu pierwsze zdjęcia synka.

Reklama

O tym, że dwuletnia Stefania ma brata, Ania osobiście poinformowała swoich fanów... jednym słowem.

- Syn - napisała na swym blogu, dając tym samym do zrozumienia, że nie zdecydowała jeszcze, jakie imię nosić będzie chłopiec, którego urodziła.

Aktorka zdecydowała się też zamieścić na swej oficjalnej stronie pierwsze zdjęcia noworodka. Być może wkrótce zdradzi więcej szczegółów na temat synka...

- Macierzyństwo zmieniło moje postrzeganie świata - powiedziała Anna Mucha kilka miesięcy po tym, jak pierwszy raz została mamą.

Przypomnijmy, że córka aktorki i jej partnera - Marcela Sory - przyszła na świat w listopadzie 2011 roku.

- Stefania sprawiła, że uśmiecham się częściej, chętniej, szerzej. I mam w sobie więcej miłości. Stefa jest cudowna! A skoro jest taka cudowna, to właśnie dlatego powinnam mieć następne dziecko - wyznała Ania w wywiadzie.

Anna Mucha niemal do ostatniej chwili przed urodzeniem drugiego dziecka pracowała na planie serialu "M jak miłość". Teraz, gdy jej synek jest już na świecie, zamierza przez kilka tygodni odpoczywać. Kiedy dowiedziała się, że jest w ciąży, poinformowała wszystkich, z którymi pracowała, że od stycznia nie będzie w pełni dyspozycyjna, bo zajmie się czymś, co będzie - jak sama stwierdziła - totalnie pracochłonne. Wtedy jeszcze nie zdradziła, że oczekuje na drugie dziecko...

Szczęśliwym rodzicom gratulujemy!

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje