Reklama

Reklama

"American Pie - Wesele": CHODZI GŁÓWNIE O RODZINĘ

"American Pie: Wesele" ponownie łączy naszych bohaterów, tym razem mających wziąć udział w kolejnym rytuale - weselu. Wszyscy ukończyli college, są szczęśliwi, a zarazem niechętnie myślą o wstąpieniu na ścieżkę prowadzącą do dorosłości. Ale jak filmowcy pokazali to w poprzednich częściach, wygląda na to, że są dla siebie jak rodzina. Właśnie to sprawia, że trzymają się razem i dzięki temu komedia nie wydaje się niewiarygodna.

“Chcieliśmy stworzyć komedię, mówiącą o sytuacjach, do których każdy z nas może się odnieść,” mówi Herz. “Kiedy ludzie się pobierają, wychodzą na wierzch przeróżne rzeczy. Wszyscy są pod olbrzymią presja, i ich oczekiwania są ogromne. Kiedy więc coś niespodziewanego wydarzy się podczas ceremonii, jest to pierwszorzędny materiał na komedię.”

Reklama

Dwoje głównych bohaterów filmu zakochanych jest w sobie i zamierza się pobrać. Potrzebują swoich przyjaciół i rodziny, by przy ich pomocy zorganizować doskonałe wesele. Są pod presją?.. sprawdźmy to. Mają olbrzymie oczekiwania?... Sprawdźmy. Komedia?... Sprawdźmy to koniecznie.

“W tym filmie jest olbrzymia dawka uczucia, i to jest w nim wspaniałe. Obserwowaliśmy Jima i Michelle w pierwszych dwóch filmach i miło jest zobaczyć, że Jim dojrzał i naprawdę chce podarować Michelle wesele jej marzeń,” mówi Scott.

Problem polega na tym, że przyjaciele Jima uważają, że jest zwariowany. Ciągle chcą imprezować, upijać się i poznawać nowe dziewczyny. Ale będąc przyjaciółmi, a tak naprawdę jego rodziną, pragną mu pomóc, sami ciągle żyjąc w pojedynkę... Szczególnie Stifler. Jest głównie zainteresowany wieczorem kawalerskim - alkoholem i nagimi dziewczętami. W rzadkiej chwili bezinteresowności, Stifler zgadza się nauczyć Jima tańczyć, aby ten po raz kolejny oczarował pannę młodą podczas wesela. To jednak ostatni dobry uczynek Stiflera, po tym, jak Jim zgadza się, by ten zaplanował wieczór kawalerski.

“Wesele nie byłoby kompletne bez wieczoru kawalerskiego. A wieczór kawalerski w filmie z serii American Pie nie byłby kompletny bez gorących, nagich dziewcząt. Poza tym żadna scena z nagimi dziewczynami nie byłaby kompletna bez czegoś, zupełnie nieprzewidywalnego, co może przydarzyć się facetom. Wspomnijmy tylko o zabawach z wiązaniem, sosie czekoladowym, klapsach - i przyszłych teściach Jima,” wyjaśnia Herz.

materiały dystrybutora
Dowiedz się więcej na temat: American Pie - Wesele

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy