Reklama

A jednak... Rozenkowie biorą rozwód!

To już pewne! Jacek Rozenek, czyli Artur Chowański z "Barw szczęścia", nie chce dłużej być mężem Perfekcyjnej Pani Domu. Kilka dni temu złożył w sądzie pozew o rozwód, który zakończyć ma jego małżeństwo z gwiazdą TVN.

Początek 2013 roku przyniósł odpowiedź na pytanie, czy Jacek Rozenek rzeczywiście zamierza rozwieść się ze swoją żoną Małgorzatą, znaną lepiej jako Perfekcyjna Pani Domu, o czym przez kilka ostatnich tygodni ubiegłego roku spekulowały tabloidy i portale plotkarskie.

Reklama

2 stycznia aktor złożył w warszawskim sądzie pozew o rozwód i potwierdził tym samym, że jego małżeństwo wkrótce definitywnie się zakończy. Podobno Jacek i Małgorzata Rozenkowie doszli do wniosku, że ich rozstanie powinno się odbyć bardzo kulturalnie, bez kłótni, bez publicznego prania rodzinnych brudów i bez walki o majątek, jakim dysponują. Uznali, że na ich rozwodzie nie mogą ucierpieć synowie - 6-letni Stanisław i 2-letni Tadeusz - więc jeszcze przed uzyskaniem orzeczenia o zakończeniu małżeństwa ustalili zasady opieki nad dziećmi i uzgodnili kwestie alimentów.

Jeden z tabloidów podał, że Małgorzata dostawać będzie po 1500 złotych miesięcznie na każdego z synów, a Jacek będzie mógł spędzać ze Stasiem i Tadziem co drugi weekend, jeden z wakacyjnych miesięcy oraz ferie i święta.

Podobno przyczyną rozstania Jacka i Małgorzaty Rozenków jest niezgodność charakterów i zupełnie różne myślenie o przyszłości. Pewne jest natomiast to, że oboje małżonkowie chcieliby uzyskać rozwód już na pierwszej rozprawie, by móc jak najszybciej zacząć układać sobie życie osobno.

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje