Jurassic Park 3D

Jurassic Park 3D
Tytuł oryginału
Jurassic Park
Reżyser
Gatunek
akcja
Obsada
, , więcej
Produkcja
USA (1993)
Premiery
Kino 26 kwietnia 2013, DVD 29 maja 2003
Dystrybucja
Kino - Imperial, DVD - Columbia TriStar Home Entertainment
Czas trwania
127 min
Wersje
2D
3,1
Oceń
Głosy
155

O filmie

Ekscentryczny milioner organizuje na samotnej wyspie niezwykły rezerwat dinozaurów, powołanych do życia dzięki prehistorycznemu D.N.A. Przed otwarciem dla publiczności zaprasza do zwiedzania parku światowej sławy paleontologów, matematyka i dwójkę swoich wnucząt - by zapewnić nieufnych inwestorów o całkowitym bezpieczeństwie przedsięwzięcia. Niestety, nie można wygrać z naturą prehistorycznych zabójców - ewolucja zawsze znajdzie jakieś wyjście by wyrwać się z okowów... "Jurassic Park", zrealizowany z wielkim rozmachem film na podstawie bestsellerowej powieści Michaela Crichtona, skupił gwiazdorską obsadę z Samem Neillem, Laurą Dern, Jeffem Goldblumem i Richardem Attenborough na czele. Przeżyj wraz z nimi zapierającą dech w piersiach przygodę!

Recenzja - Jurassic Park 3D

25 kwietnia 2013
"Jurassic Park" to wyśniony sen Stevena Spielberga: cudowna podróż do świata niemożliwego, w którym teraźniejszość spotyka się z odległą przeszłością z całym jej bagażem i folklorem. Podróż, która mimo dwudziestu lat na karku, wciąż porywa i zachwyca.

Obsada

Zwiastuny

Wiadomości

  • "Jurassic Park 3D": CZOŁÓWKA

    Tytuł polski: "Jurassic Park" Tytuł oryginalny: "Jurassic Park" Gatunek: akcja Reżyseria: Steven Spielberg Scenariusz: Michael Crichton, David...