Angele i Tony

Angele i Tony
Tytuł oryginału
Angele et Tony
Reżyser
Gatunek
dramat
Obsada
,
Produkcja
Francja (2010)
Premiery
Kino 17 czerwca 2011
Dystrybucja
Kino - Vivarto
Wersje
2D
0,0
Oceń
Głosy
0

O filmie

Jedna z tych historii miłosnych, której wszyscy pragniemy, lecz która zawsze przytrafia się innym. Normandia, mały port rybacki. Angele to kobieta po przejściach. Właśnie wyszła z więzienia obarczona odpowiedzialnością za spowodowanie wypadku samochodowego, w którym zginął jej mąż. Sąd zabrał jej również prawo do opieki nad synem. Tony, jak przystało na rybaka z małej wioski, jest szorstki i pełen dystansu. Kocha morze, lecz z chęcią pokochałby coś jeszcze. Mieszka z matką, jego ojciec zaginął w czasie połowów. Angele desperacko chce stworzyć rodzinę, aby odzyskać syna. Tony szuka ucieczki z emocjonalnego wygnania, w którym się znalazł. Choć pełni obaw, oboje pragną "prawdziwej" miłości. Pierwsze nieśmiałe spotkanie daje początek uczuciu, które powinno burzyć mury. Fajerwerki jednak nie strzelają, a dwoje zaaferowanych sobą ludzi zaczyna jeden z najpiękniejszych tańców miłosnych, jaki trafił na duży ekran.

Recenzja - Angele i Tony

17 czerwca 2011
"Angele i Tony" ("Angele et Tony"), reż. Alix Delaporte, Francja 2010, dystrybutor Vivarto, premiera kinowa 17 czerwca 2011 roku.

Obsada

Zwiastuny

Zdjęcia

Wiadomości

  • "Angele i Tony": REŻYSERKA

    Alix Delaporte, scenarzystka i reżyserka, debiutowała w 2003 roku krótkim filmem "La Piege". Napisała scenariusze do dwóch znanych seriali telewizyjnych "Lea...

Najlepsze tematy