Reklama

Reklama

"Kropla Prawdy" - nowy serial z Wojciechem Zielińskim i Jackiem Komanem

​Miłość, żądza, obsesja i legendarna whisky - to wszystko z udziałem największych gwiazd polskiego kina i muzyki! Niemożliwe? A jednak! Serial "Kropla Prawdy" to pierwsza tego typu produkcja w historii. Mroczna, filmowa opowieść o poświęceniu miłości dla stworzenia dzieła, które przerosło swojego twórcę. W głównych rolach Wojciech Zieliński i Jacek Koman.

Pierwszy odcinek "Kropli Prawdy" można obejrzeć tylko w kanałach społecznościowych marki Ballantine’s i na www.kroplaprawdy.pl. 

Mroczna atmosfera

Na pozór zwyczajny elegancki hotel, wewnątrz kameralny bar, charyzmatyczny barman i siedzący przy barze mężczyzna ze szklaneczką whisky w dłoni. Człowiek ten skrywa tajemnicę. Nikt nie wie kim jest, skąd pochodzi i dlaczego skrywa swoją twarz za ciemnymi okularami.  Ponoć nikt inny o whisky nie wie tyle co on.

Reklama

To nie byle jaki bar - zaglądają tu gwiazdy filmu i muzyki, którym tajemniczy mężczyzna opowiada historię szalonego Szkota - Beathana McCrow. Człowieka, który poświęcił miłość kobiety, by stworzyć dzieło, jakiego jeszcze nie było - świętego Graala pośród whisky. Kim jest tajemniczy człowiek? Dlaczego w swoją opowieść wciąga odwiedzających bar gości? W jaki sposób powstała legendarna whisky? To i wiele więcej w pięciu odcinkach "Kropli Prawdy" - pierwszej takiej produkcji w historii.

Gwiazdy filmu i muzyki

W rolę głównego bohatera, łączącego ze sobą inne postaci i wątki - wcielił się Wojciech Zieliński. Towarzyszy mu charyzmatyczny barman, którego zagrał Jacek Koman.

W każdym odcinku pojawiają się także wyjątkowi goście, tacy jak: Czesław Mozil, Olga Frycz, Jacek "Tede" Graniecki oraz Marek Bukowski. W postać szalonego Szkota, pragnącego stworzyć najlepszą whisky w historii, wcielił się Marek Pituch.

Jedyny taki serial

"Kropla Prawdy" to pierwszy serial, w którym główne role odgrywają nie tylko gwiazdy polskiego kina oraz sceny muzycznej, ale także marka whisky. Produkcja łączy bowiem w sobie elementy thrillera - skupionego na historii szalonego Szkota i legendarnej whisky oraz aspekt edukacyjny - dotyczący wiedzy na temat whisky. Każdy odcinek to doskonały przewodnik po rodzajach, sposobach podawania i nutach smakowych whisky. Za scenariusz i reżyserię serialu odpowiada duet Konqubinat.

Uroczysta premiera

18 października odbyła się uroczysta premiera "Kropli Prawdy" w warszawskim kinie Iluzjon. W blasku fleszy znalazły się  gwiazdy produkcji - m.in. Wojciech Zieliński, Jacek "Tede" Graniecki, Olga Frycz i Marek Bukowski. Na wydarzeniu nie zabrakło również twórców i producentów serialu. Premierowy pokaz "Kropli Prawdy" poprowadził Krzysztof Jankowski "Jankes".

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy