Reklama

Wciągająca opowieść o polskiej mafii – sprawdź, gdzie zobaczyć "Jak zostałem gangsterem"

"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" to wciągający film opowiadający o ambitnym gangsterze, który pnie się po szczeblach kariery w warszawskim półświatku. Sprawdź, na których platformach streamingowych możesz obejrzeć ten film.

"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" to wciągający film opowiadający o ambitnym gangsterze, który pnie się po szczeblach kariery w warszawskim półświatku. Główne role w tej produkcji grają Marcin Kowalczyk, Tomasz Włosok oraz Natalia Szroeder. Film skupia się na życiu Bohatera, dla którego najważniejsi są najbliższy przyjaciel i ukochana kobieta, podczas gdy jego świat rządzi się przemocą. Akcja rozpoczyna się w latach 70-tych, kiedy młody Bohater zaczyna swoją przygodę z przestępczym półświatkiem, dążąc do władzy i pieniędzy. "Jak zostałem gangsterem" to nie tylko opowieść o brutalnym świecie mafii, ale także historia przyjaźni i miłości, która pokazuje prawdziwe oblicze polskich mafiosów.

Reklama

Gdzie można obejrzeć "Jak zostałem gangsterem. Hikstoria prawdziwa"?

Film "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" można obejrzeć na kilku popularnych platformach streamingowych. Jest dostępny w ramach abonamentu na Netflix, co pozwala na łatwy i wygodny dostęp do tej wciągającej historii. Ponadto, film można wypożyczyć na platformach takich jak Polsat Box Go, Megogo, Player, TV Smart oraz Canal+ Premiery. 

Zobacz też:

Horror na wieczór? "Sinister" dostępny na platformach VoD

Wielki hit na Netflix! Sprawdź, gdzie jeszcze obejrzeć "Skazanych na Shawshank"

Kto jeszcze nie widział "La La Land"? Najwyższa pora, aby nadrobić zaległości

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy