Reklama

"Królestwo Planety Małp" podbija VOD! Gdzie obejrzeć najnowszy film z serii?

"Królestwo Planety Małp" już dostępne na VOD! Najnowsza odsłona kultowej serii science fiction zabiera nas w przyszłość, gdzie małpy rządzą światem. Nie przegap tej epickiej historii o przetrwaniu, władzy i konflikcie między gatunkami.

"Królestwo Planety Małp" to najnowsza odsłona kultowej serii science fiction, która rozpoczęła się w 1968 roku. Akcja filmu rozgrywa się w świecie, gdzie małpy dominują nad ludźmi, którzy zostali zepchnięci na margines społeczeństwa. Historia koncentruje się na młodym samcu, który wyrusza w trudną podróż. Ta wyprawa zmieni jego wyobrażenie o przeszłości oraz wpłynie na przyszłość zarówno małp, jak i ludzi. Film porusza tematy władzy, przetrwania i relacji międzygatunkowych, oferując intensywne i emocjonujące widowisko.

"Królestwo Planety Małp" - gdzie obejrzeć film online?

"Królestwo Planety Małp" jest już dostępne na platformach VOD. Film można kupić na Rakuten TV, Megogo oraz Amazon Prime Video. Te platformy oferują różne opcje jakościowe, co pozwala widzom wybrać najdogodniejszą dla siebie formę oglądania. 

Reklama

Warto również wspomnieć, że jako oryginalna produkcja 20th Century Studios, film będzie dostępny na platformie Disney+, gdzie będzie można go obejrzeć w ramach subskrypcji. Premierę na tej platformie można spodziewać się już w pierwszej połowie sierpnia.

Zobacz też:

W świecie mody, władzy i... samotności. Jeden z najlepszych seriali tego roku

"Furiosa: Saga Mad Max" już na VOD! Gdzie obejrzeć prequel kultowego filmu?

"Poprzednie życie": Gdzie obejrzeć koreański hit, który podbił serca krytyków?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Królestwo planety małp
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy