Reklama

Jake Gyllenhaal w "Road House" - gdzie obejrzeć remake kultowego filmu?

Przygotuj się na jazdę bez trzymanki! "Road House" to remake kultowego klasyka, który właśnie pojawił się na Prime Video. Jake Gyllenhaal w roli byłego zawodnika UFC, który podejmuje się pracy bramkarza w niebezpiecznym barze na Florydzie, to gwarancja niezapomnianych wrażeń. Sprawdź, dlaczego warto obejrzeć ten film i jak to zrobić!

"Road House" to pełen adrenaliny remake kultowego klasyka z lat 80-tych "Wykidajło". Film opowiada historię Daltona, byłego zawodnika UFC, który podejmuje pracę jako bramkarz w barze na Florydzie. Dalton szybko odkrywa, że to tylko z pozoru rajskie miejsce, a praca, którą podjął, wiąże się z licznymi niebezpieczeństwami. Akcja filmu rozgrywa się w dynamicznym tempie, pełna jest dramatycznych zwrotów i nieoczekiwanych wydarzeń, które trzymają widza w napięciu od początku do końca.

W filmie "Road House" główną rolę Daltona gra Jake Gyllenhaal, który doskonale oddaje skomplikowaną postać byłego zawodnika UFC, zmagającego się z nowymi wyzwaniami. W rolę Bena Brandta wciela się Billy Magnussen, który wprowadza do filmu dodatkową dawkę intensywności. Darren Barnet gra postać Sama, a Jessica Williams wciela się w postać Frankie, dodając historii głębi i emocji. Każdy z aktorów wnosi do filmu unikalne elementy, które razem tworzą złożoną i wciągającą fabułę.

Reklama

"Road House" - gdzie obejrzeć film online?

Film "Road House" jest dostępny na kilku popularnych platformach streamingowych. Można go znaleźć na Prime Video, który oferuje szeroki wybór filmów i seriali w wysokiej jakości. Film jest również dostępny do kupienia na Apple TV oraz Rakuten TV, co pozwala widzom na łatwe i wygodne oglądanie w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki dostępności na tych platformach, każdy może cieszyć się dynamiczną akcją i znakomitą grą aktorską w "Road House".

Zobacz też:

Zendaya rozpala kort i nie tylko... Gdzie obejrzeć "Challengers"?

Wciągająca opowieść o polskiej mafii – sprawdź, gdzie zobaczyć "Jak zostałem gangsterem"

Adaptacja bestselleru Delii Owens "Gdzie śpiewają raki" - sprawdzamy, gdzie obejrzeć online

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Road House
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy