Reklama

Adaptacja bestselleru Delii Owens "Gdzie śpiewają raki" - sprawdzamy, gdzie obejrzeć online

"Gdzie śpiewają raki" to film, który zdobył serca widzów na całym świecie. Adaptacja bestsellerowej powieści Delii Owens przenosi nas do Karoliny Północnej w połowie XX wieku, gdzie młoda Kya dorasta samotnie na mokradłach, zmagając się z oskarżeniem o morderstwo. W rolach głównych występują Daisy Edgar-Jones, Taylor John Smith oraz Harris Dickinson. Sprawdź, na których platformach streamingowych możesz obejrzeć tę poruszającą i pełną napięcia opowieść.

"Gdzie śpiewają raki" to adaptacja bestsellerowej powieści Delii Owens, która przenosi nas do połowy XX wieku w Karolinie Północnej. Historia skupia się na Kyi, dziewczynie porzuconej przez rodzinę, która samotnie dorasta na bagnach, z dala od cywilizacji. Choć mieszkańcy pobliskiego miasteczka Barkley Cove uważają ją za dziwaczkę, Kya jest w rzeczywistości wrażliwą i inteligentną młodą kobietą, która pragnie bliskości i akceptacji. Jej życie ulega drastycznej zmianie, gdy zostaje podejrzaną o morderstwo bogatego chłopaka z miasteczka. W głównych rolach występują Daisy Edgar-Jones, znana z "Normalnych ludzi", Taylor John Smith oraz Harris Dickinson.

Reklama

"Gdzie śpiewają raki" – gdzie obejrzeć film online?

Film "Gdzie śpiewają raki" można obejrzeć na kilku popularnych platformach streamingowych. Jest dostępny w abonamencie na Netflix, co umożliwia wygodne oglądanie bez konieczności dodatkowych opłat. Jeśli preferujesz opcję zakupu lub wypożyczenia filmu, możesz skorzystać z takich platform jak Canal+ Premiery, Rakuten TV, Apple TV, Player, Prime Video oraz Play Now.

Zobacz też:

Kto jeszcze nie widział "La La Land"? Najwyższa pora, aby nadrobić zaległości

Horror na wieczór? "Sinister" dostępny na platformach VoD

Katniss powraca! Sprawdź, gdzie zobaczyć całą serię "Igrzysk śmierci"!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Gdzie śpiewają raki | Netflix
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy