"Powołany 2": Premiera filmu z udziałem gwiazd

Nowy film Jana Sobierajskiego to kontynuacja obrazu, który prawie dwa lata temu miał swoją premierę na YouTube. Teraz powraca na wielkim ekranie. W fabułę wplecione są cztery wątki dokumentalne - autentyczne historie osób, które przemieniły swoje życie. Twórcy wyrażają nadzieję, że trafi do jak najszerszej publiczności. Do obsady filmu "Powołany 2" dołączyli m.in. Wiktoria Gąsiewska i Marcin Kwaśny.

Bohaterem filmu jest młody chłopak, Arek, który w wyniku miłosnego zawodu, wyładowując złość, niszczy ogrodzenie. Świadkiem aktu wandalizmu jest ksiądz, znajomy właściciela domu. Proponuje Arkowi układ - nie wyda go, jeśli ten pomoże w odmalowaniu kościoła. Wkrótce do świątyni trafiają pogrążeni w tarapatach znajomi Arka. Duchowny wykorzystuje okazję i opowiada historie czworga ludzi, których życie się odmieniło.

Film "Powołany 2" trafi na ekrany polskich kin 1 marca 2024 roku.
materiały prasowe

Film

Powołany 2

Polska, 2024

Utalentowany plastycznie Arek doznaje miłosnego zawodu. Wyładowując złość, niszczy ogrodzenie przypadkowego domu. Na jego nieszczęście świadkiem wydarzenia jest ksiądz, który przyjaźni się z właścicielem posesji. Duchowny proponuje Arkowi, że sprawa rozejdzie się po kościach pod warunkiem, że... zobacz więcej

Reklama