Rafał Królikowski na premierze filmu "To musi być miłość": Opowieść dość zaskakująca i nieoczywista

- Wszyscy mamy taką nadzieję, że to nie będzie kolejna, frywolna, banalna komedia romantyczna. Staraliśmy się, żeby to był opowieść dość zaskakująca i nieoczywista - powiedział Rafał Królikowski w rozmowie z Interią na premierze filmu "To musi być miłość".

- Tu nie ma głównego bohatera. Bohaterkami są trzy siostry, które mają związki ze swoimi partnerami. Jest tu pokazane szerokie spektrum relacji między kobietą i mężczyzną - dodał aktor, który w filmie gra jedną z głównych ról.

O czym opowiada film? Trzy siostry są przyjaciółkami i trzymają się razem na dobre i za złe. Gdy ich matka postanawia uciec z miasta i w samotności przemyśleć jeszcze raz decyzję o ślubie, niespodziewanie dołączają do niej córki. Muszą zdecydować co dalej, bo każda z kobiet przechodzi teraz własne, miłosne zawirowania. Czy ich faceci w swojej totalnej niezdarności znajdą sposób, żeby odzyskać serca sióstr?

Na premierze była ekipa Interii - Katarzyna Drelich i Łukasz Piątek. W kinach film "To musi być miłość" pojawi się od 5 listopada.

Film

To musi być miłość

Polska, 2021

Kto powiedział, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach? Trzy siostry są przyjaciółkami od serca, które trzymają się razem na dobre i za złe, niezależnie od wybryków swoich facetów. Gdy ich matka postanawia uciec z miasta i w samotności przemyśleć jeszcze raz decyzję o ślubie,... zobacz więcej

Reklama