Masza Wągrocka o "Najmro. Kocha, kradnie, szanuje": Na planie była wspaniała ekipa

- Na planie była wspaniała ekipa, bardzo serdeczna. Bardzo długo opierałam się, żeby zagrać tę postać. Jeśli chodzi o scenariusz, to ja jestem absolutną fanką rytmu dialogów i humoru. Mam takie wrażenie, że do tej pory była jakaś czarna dziura, jeśli chodzi o polskie komedie. Kiedy dostałam ten scenariusz, pomyślałam sobie "wow" - powiedziała w rozmowie z Interią Masza Wągrocka.

W poniedziałek, 13 września, w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie odbyła się premiera od dawna wyczekiwanej produkcji "Najmro. Kocha, kradnie, szanuje". Swoją obecnością pokaz uświetnili aktorzy i twórcy, m.in. Dawid Ogrodnik, Masza Wągrocka, Olga Bołądź, Kuba Gierszał, Sandra Drzymalska, Andrzej Andrzejewski, Robert Więckiewicz i Rafał Zawierucha oraz Mateusz Rakowicz, reżyser i współautor scenariusza.

Film trafi na ekrany polskich kin 17 września 2021.

Na premierze filmu była ekipa Interii - Katarzyna Drelich i Marcin Rapacz.

Film

Najmro. Kocha, kradnie, szanuje

Polska, 2020

"Najmro. Kocha, kradnie, szanuje" to komedia akcji inspirowana prawdziwymi wydarzeniami z życia Zdzisława Najmrodzkiego, legendarnego celebryty półświatka, który ośmieszał władze PRL, wymykając się 29 razy organom ścigania. Kobiety go kochały, a mężczyźni podziwiali. Milicja dawała za głowę... zobacz więcej

Reklama

Najlepsze tematy