Blanka Lipińska o programie "Tylko Jeden": Musiałam ich temperować

"Codziennie muszę sobie radzić na planie. Nie sądziłam, że takie emocje we mnie wystąpią" - powiedziała nam Blanka Lipińska, prowadząca show "Tylko jeden".
"Pamiętajmy, że jestem kobitę w domu pełnym mężczyzn. Tam jest wiecznie bałagan. Musiałam nie raz ich temperować" - dodała.

Przez osiem tygodni grupa obiecujących zawodników mieszanych sztuk walki będzie wspólnie żyć i trenować na oczach telewidzów i fachowców oceniających każdy ich krok. O ich kondycję zadba profesjonalny sztab szkoleniowy, a postępy ocenią właściciele Konfrontacji Sztuk Walki - Maciej Kawulski oraz Martin Lewandowski. I to właśnie ten duet będzie decydował o obsadzie walk kończących każdy odcinek.

Porażka oznacza natychmiastowe pożegnanie z programem i koniec marzeń o wartym 200 tysięcy złotych zawodowym kontrakcie z Federacją KSW. Dni między pojedynkami upłyną im na zgłębianiu tajników MMA i rywalizacji w wymagających, a czasem bardzo nietypowych, zadaniach specjalnych.

Konkurencja w "Tylko Jeden" nie kończy się nawet po wyjściu z sali treningowej. Uczestnicy programu spędzą dwa miesiące niemal wyłącznie w swoim towarzystwie, a ich kontakt z najbliższymi zostanie ograniczony do minimum.

"Tylko Jeden" zadebiutuje na antenie Polsatu w piątek, 6 marca, o godz. 22:05. Program będzie emitowany tuż po "Tańcu z Gwiazdami".
pomponik.tv

Reklama

Najlepsze tematy