Michael Fassbender i Marion Cotillard o filmie "Assassin's Creed"

"Naszym założeniem było to, żeby ludzie, którzy nie grali w 'Assassin’s Creed', którzy nie znają tej historii jako gry, mogli przyjść do kina i cieszyć się oglądaniem filmu i zrozumieli główne wątki. Pierwszym wyzwaniem było przeniesienie i uproszczenie tego skomplikowanego świata. Jednak nie zapominając o najważniejszych rzeczach. Pierwszą rzeczą, którą przenieśliśmy, była pamięć genetyczna - założenie, że w naszym DNA znajdują się wspomnienia i doświadczenia naszych przodków" - mówi Michael Fassbender.

"Możliwość przeżycia tego, co nasi przodkowie jest fascynujące, nawet dla kogoś kto nie zna gry. To robi wrażenie, bo wydaje się być po części wiarygodne, że taka maszyna może powstać. Dzięki niej można by podróżować w czasie" - dodaje Marion Cotillard.

Film "Assassin's Creed" debiutuje na ekranach polskich kin 6 stycznia 2017 roku.
Bauer UK

Film

Assassin's Creed

Francja, USA, Wielka Brytania, 2016

Ekranizacja serii bijących rekordy popularności gier komputerowych. Michael Fassbender w roli barmana, którego tajemnicza organizacja wysyła w podróż w czasie. W jej trakcie musi powrócić do wspomnień swych przodków, z których każdy był płatnym zabójcą i odzyskać cenne artefakty. zobacz więcej

Reklama