Reklama

Reklama

"Zwierzogród": W futrze czy bez, uśmiejesz się do łez

Na ulicach Zwierzogrodu próżno wypatrywać człowieka. To niezwykłe miasto zamieszkują wyłącznie zwierzęta, choć obdarzone ludzkimi cechami. W najnowszej komedii sensacyjnej Disneya "Zwierzogród" poznamy mnóstwo przezabawnych postaci, które na długo zapadną w pamięć.

Parę głównych bohaterów "Zwierzogrodu" tworzy niespotykany duet - królik i lis

Parę głównych bohaterów tworzy niespotykany duet - królik i lis. Judy Hops (głos Julia Kamińska) i Nick Bajer (głos Paweł Domagała) to całkowite przeciwieństwa. Ona chce się wykazać jako dzielna policjantka, on z kolei jest drobnym cwaniaczkiem. Gdy przyjdzie im współpracować, nie raz dojdzie do konfliktu charakterów - ale przecież kto się czubi, ten się lubi!

Zwierzogrodem kieruje burmistrz Grzywalski (głos Wiktor Zborowski) - wielki, napuszony lew z ogromną, nieustannie falującą grzywą. Grzywalski to typowy polityk, pełen aspiracji i często kierujący się swoim ego. Pod nogami burmistrza wciąż plącze się jego zastępczyni, pani Obłoczek (głos Barbara Kurdej-Szatan) - słodka, elegancka owieczka o cieniutkim głosiku i bujnej wełniastej czuprynie. Przez brak pewności siebie wciąż dostaje od szefa po głowie.

Reklama

Zwierzogród ma też swoją ciemną stronę. Pan Be (głos Wojciech Paszkowski) to mafioso i najstraszliwszy boss przestępczego świata. Mówi cicho, powoli, starannie dobierając słowa. Jego obstawę tworzą potężne niedźwiedzie polarne. Sam Pan Be jest natomiast... maleńką ryjówką. Choć jest nieduży, wzbudza szacunek niczym Ojciec chrzestny!

Widzowie z pewnością pokochają także niepospolicie owłosionego i otoczonego przez chmary much jaka-hipisa. Jakimsa (głos Jakub Szydłowski) prowadzi klub, do którego mieszkańcy Zwierzogrodu przychodzą w poszukiwaniu relaksu i ucieczki od zgiełku. Bywalcy lokalu chodzą nago, ponieważ według Jakimsy noszenie ubrań, mycie się mydłem i używanie dezodorantów nie leży w... zwierzęcej naturze.

Zwierzogrodu nie można pomylić z żadnym innym miastem. Jest to jedyna w swoim rodzaju współczesna metropolia zamieszkiwana wyłącznie przez zwierzęta. W Zwierzogrodzie nie jest ważne, jakim stworzeniem jesteś - czy to największym z lwów, czy może malutką ryjówką. Możesz tam zostać kimkolwiek chcesz. Ale nie wszystkie marzenia spełniają się od razu...Gdy do miasta przybywa ambitna policjantka Judy Hops, szybko przekonuje się, że jako pierwszy królik zatrudniony w miejscowej policji, nie będzie wcale miała łatwego życia. Robi więc wszystko, by udowodnić swoją wartość (i zdobyć upragniony awans). Na jej drodze pojawia się jednak gadatliwy i chytry lis, Nick Bajer. Chcąc wykazać się za wszelką cenę, Judy przyjmuje sprawę, w której musi rozwiązać pewną kryminalną zagadkę. Jej partnerem w śledztwie zostaje nie kto inny jak wygadany i szczwany Nick...

"Zwierzogród" w kinach od 19 lutego.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Zwierzogród

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje