Reklama

Żona Willa Smitha ogoliła głowę na łyso. Co dzieje się z Jadą Pinkett Smith?

Żona Willa Smitha goli głowę? Jada Pinkett Smith o swoim problemie pierwszy raz powiedziała w 2018 roku, w prowadzonym przez siebie programie "Red Table Talk".

Żona Willa Smitha goli głowę? Jada Pinkett Smith o swoim problemie pierwszy raz powiedziała w 2018 roku, w prowadzonym przez siebie programie "Red Table Talk".
Jada Pinkett Smith w 2020 roku /Jason Koerner /Getty Images

Jada Pinkett Smith przyznała, że od lat traci włosy w zastraszającym tempie, co gorsza, nie znając przyczyny tego problemu.

Zainspirowana i wspierana przez córkę Willow, aktorka ogoliła głowę. Zdjęcie swoje i wtulonej w nią córki, opublikowała na profilu na Instagramie.

"Wykonałam każdy rodzaj testu, który istnieje, aby tylko znaleźć przyczynę mojego łysienia" - serwis "People" przytoczył wyznanie aktorki, która dodała, że mimo konsultacji z wieloma ekspertami, nadal nie jest znana przyczyna jej schorzenia.

Reklama

Ból, jaki się z tym wiązał był tym większy, że wcześniej dbanie o włosy sprawiało jej ogromnie dużo przyjemności. Należało do jej ulubionych rytuałów pielęgnacyjnych. Musiało minąć sporo czasu nim nauczyła się patrzeć na to, co ją spotkało, inaczej.

"Spostrzegłam, że ludzie walczą z rakiem, że mają chore dzieci" - wyjaśniła Jada Pinkett Smith.

12 lipca, wspierana przez swoją córkę, Jada Pinkett Smith pierwszy raz zaprezentowała się publicznie bez włosów. To Willow zresztą jest autorką nowego wyglądu mamy.

Jedną z pierwszych komentujących była mama Beyonce, Tina Lawson. Oprócz emotiokonek przedstawiających serca, napisała, że żona Willa Smitha prezentuje się po prostu pięknie. W podobnym tonie wyraża się zresztą większość komentujących metamorfozę aktorki.

Willow Smith powiedziała, że ogoliła głowę matki, gdyż przyszedł na to już czas.

PAP
Dowiedz się więcej na temat: Jada Pinkett Smith
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy