Reklama

Zofia Zborowska urodziła! Pierwsze zdjęcie z córką

Zofia Zborowska została mamą! Żona Andrzeja Wrony urodziła córkę, a radosną wieścią właśnie podzieliła się z internautami. Pokazała też pierwsze zdjęcie z pociechą!

Zofia Zborowska została mamą! Żona Andrzeja Wrony urodziła córkę, a radosną wieścią właśnie podzieliła się z internautami. Pokazała też pierwsze zdjęcie z pociechą!
Zofia Zborowska jest już mamą /Michał Woźniak /East News

Zofia Zborowska i córka

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zostali rodzicami! Córka pary - Nadzieja - jest już na świecie, a radosną nowiną aktorka podzieliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych:

"Na tym zdjęciu Nadziejka nie ma jeszcze doby. Dziś kończy tydzień, te 7 dni zmieniło nasze życie o 180 stopni (...)" - przyznała pod fotografią, na której pozuje z pociechą.

W swoich dalszych słowach żona sportowca przyznała, jakie emocje towarzyszyły jej podczas tej wyjątkowej chwili. Wspomniała także o wsparciu ze strony ukochanego, pisząc: "(...) Poród naturalny to zdecydowanie najbardziej kosmiczne doświadczenie, jakie przeżyłam. @w_kracze był ze mną cały czas i wspierał ze wszystkich sił (...)".

Reklama

W najnowszym wpisie Zborowska złożyła również podziękowania personelowi szpitala, w którym jej córka przyszła na świat.

Uroczym ujęciem podzielił się także dumny tata - Andrzej Wrona, a w zamieszczonym poniżej opisie wspomniał o nowej, życiowej roli.

"(...) Informuję, że jest Wielka Nadzieja (61cm) w narodzie. @zborowskazofia jesteś moją bohaterką. Najdzielniejsze dziewczyny (...)" - napisał.

Zofia Zborowska urodziła

Informacja o tym, że Zofia Zborowska urodziła, wywołała istną falę radości! Sekcja komentarzy wciąż wypełnia się gratulacjami, a swoje słowa pozostawili m.in.: Maja Bohosiewicz, Anna Lewandowska, Borys Szyc, Joanna Koroniewska, Katarzyna Grabowska, Grzegorz Hyży i wielu innych.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona pobrali się w sierpniu 2019 roku. W marcu małżonkowie poinformowali o tym, że spodziewają się dziecka - na ich instagramowych kontach pojawiły się bowiem takie same fotografie, na których córka Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej po raz pierwszy zaprezentowała ciążowe krągłości.

Już przed porodem było wiadomo, że Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zostaną rodzicami córki, a wybór jej imienia był nieprzypadkowy:

"Nadzieja. Tak miała na imię moja Babcia...Babcia Nadzia. Niesamowicie piękna, dobra i kochana kobieta. Mama mojej Mamy. Była piosenkarką estradową, modelką i aktorką. Zawsze chciałam tak nazwać córkę (...)" - zdradziła pod jednym z postów Zborowska.

Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Zofia Zborowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy