Reklama

Zoe Kravitz: Rozwód po 18 miesiącach małżeństwa?

Zoe Kravitz - aktorka i córka legendarnego muzyka Lenny'ego Kravitza - rozwodzi się. Małżeństwo z Karlem Glusmanem trwało zaledwie 18 miesięcy.

Zoe Kravitz na gali LACMA 2018 w Los Angeles

Rok po ślubie Karl Glusman na swoim instagramowym profilu nazywał Zoe Kravitz swoim najlepszym przyjacielem. Napisał też, że choć pierwszy roku ich małżeństwa nie był taki, jak tego oczekiwał, to wie, że jeśli przez to przejdą, to pokonają wszystko.

Reklama

Mężczyzna napisał to w złą godzinę, bo 23 grudnia Zoe Kravitz wniosła sprawę o rozwód. Obydwoje nazywają tę decyzję "zamknięciem".

Zoë Kravitz i Karl Glusman zaczęli się spotykać w październiku 2016 roku, a w czerwcu 2019 wzięli ślub kobiercu. Uroczystość była bardzo kameralna - odbyła się w paryskim domu ojca aktorki, legendarnego wokalisty i muzyka Lenny'ego Kravitza.

Wszystko zdawało się toczyć zgodnie z oczekiwaniami gwiazdy "Wielkich kłamstewek" ("Big Little Lies"). Bezpretensjonalnie i romantycznie.

Najlepszym tego dowodem były chociażby zaręczyny, w trakcie których Zoe Kravitz - jak zdradziła w wywiadzie dla magazynu "Rolling Stone" w 2018 roku - była w dresie.

"O tak, jestem zaręczona" - wyjaśniła, kiedy reporter zauważył jej pierścionek. "Jeszcze nikomu nie powiedziałam. A właściwie nie powiedziałam światu. Chciałam zachować to dla siebie".

Gwiazda dodała też, że była pod wrażeniem sposobu, w jaki aktor poprosił ją o rękę. "I podoba mi się, że nie był to skomplikowany plan w Paryżu. Stało się to w domu, w salonie, a ja byłam w dresie" - wyznała.

O tym, że Zoe Kravitz złożyła pozew rozwodowy jako pierwszy poinformował magazyn "People".

***Zobacz także***

PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Zoe Kravitz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje