Reklama

Znamy datę premiery nowego filmu o "Supergirl"... i jeszcze trochę poczekamy

Nowy film z uniwersum DC zadebiutuje w 2026 roku! "Supergirl: Woman of Tomorrow" jest adaptacją komiksu z 2022 roku, a w tytułową rolę wcieli się Milly Alcock znana z serialu HBO "Ród smoka".

Premiera filmu "Supergirl: Woman of Tomorrow" zaplanowana została na 26 czerwca 2026 roku i jest drugim filmem, który dołączy do odświeżonego uniwersum DC po "Supermanie" Jamesa Gunna. W roli głównej zobaczymy Milly Alcock, która zachwyciła nas swoim występem w "Rodzie smoka". Za reżyserskimi sterami stanie Craig Gillespie, który pracował przy "Cruelli", a za scenariusz odpowiada Ana Nogueira znana z "Pamiętników Wampirów". 

"Supergirl": Co już wiemy?

Film powstanie na podstawie komiksu wydanego w 2022 roku pod tym samym tytułem. W tej historii Dziewczyna ze Stali, zwana też Karą Zor-El, ucieka z Ziemi wraz ze swoim wiernym psem Krypto, ponieważ nie chce dłużej żyć w cieniu swojego kuzyna, Supermana. W trakcie swojej podróży przez kosmos spotyka kosmitkę Ruthye, która chce pomścić śmierć ojca i prosi Supergirl o pomoc.

Reklama

Milly Alcock zainteresowała Gunna po tym, jak pojawiła się w "Rodzie smoka" i ma już za sobą próby jako Supergirl, a także testy kostiumu. Fani mają nadzieję, że zobaczą aktorkę w tej roli na długo przed premierą "Woman of Tomorrow".Taka okazja mogłaby się pojawić w lipcu 2025, gdy na ekrany zawita film Jamesa Gunna o Supermanie. 

"Supergirl": To nie będzie dziewczyna, którą znamy

Gdy po raz pierwszy pojawiły się informacje dotyczące "Supergirl", James Gunn zapowiedział, że postać ta będzie "dużo bardziej hardkorowa" niż wersje Kary, które do tej pory widzieliśmy.  

"To nie jest dokładnie ta Supergirl, do której jesteśmy przyzwyczajeni" - powiedział Gunn.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: James Gunn
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy