Reklama

Zeta-Jones: Żądze czy pieniądze?

7 grudnia na ekrany polskich kin wejdą "Żądze i pieniądze", nowa komedia kryminalna Stephena Frearsa. W filmie, u boku Bruce'a Willisa i Joshuy Jacksona, zobaczymy jedną z najpiękniejszych kobiet Hollywood, prywatnie towarzyszkę życia Michaela Douglasa - Catherine Zeta-Jones.

Dla artystki to ponowne spotkanie z Frearsem - twórcą nagrodzonych trzema Oscarami "Niebezpiecznych związków", nominowanego do nagrody Akademii za "Królową" - z którym poznała się kilkanaście lat temu przy okazji filmu "Przeboje i podboje".

Reklama

W obrazie "Żądze i pieniądze" zobaczymy ją w roli Tulip - despotycznej małżonki Bruce'a Willisa. "Myślę, że już samo imię wiele o niej mówi" - opowiada Zeta-Jones.

"Gdy słyszę Tulip, to widzę energiczną kobietę, ubraną w pełną gamę kolorów, która lśni jak gwiazda w każdym otoczeniu. W filmie Tulip ma również, rzecz jasna, momenty słabości, ale generalnie to wojownicza osoba o silnej woli. I jest bardzo zakochana w swoim mężu. Była świadkiem jego wielu zawodowych wzlotów i upadków. Miałam dużo przyjemności z grania tak złożonej postaci" - dodaje.

Zdaniem Stephena Frearsa talent i klasyczna uroda Zety-Jones są kwintesencją jej bohaterki: "Catherine jest naprawdę wspaniała - mądra, zdecydowana, dowcipna i ma klasę. Jest jak wielkie gwiazdy dawnego kina, jak na przykład Rita Hayworth. Ma wszystko to, co powinna mieć Tulip".

Eks-striptizerka Beth (Rebecca Hall) rusza na podbój Las Vegas. Dostaje pracę u Dinka (Bruce Willis) - nieoficjalnego króla hazardowego półświatka. Wkrótce za sprawą nowego bossa, jego zazdrosnej żony (Zeta-Jones) i przystojniaka Jeremy'ego (Joshua Jackson) znajdzie się w środku intrygi, która może zaprowadzić ją na szczyty bogactwa, albo za kratki. Ale... jak nie zgrzeszyć w mieście grzechu?

Scenariusz, na podstawie bestsellera Beth Raymer, napisał D.V. DeVincentis, nominowany do BAFTA i prestiżowej WGA Award za hitową komedię Frearsa "Przeboje i podboje".

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Żądze i pieniądze | komedia kryminalna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje