Reklama

Zendaya, miłość i tenis: Sprawdź, ile trwa "Challengers"

Jesteś ciekawy, ile trwa nowa produkcja "Challengers" z Zendayą w roli głównej? Dowiedz się, jak długo będziesz śledzić zmagania Tashi Duncan na korcie i poza nim, w filmie pełnym napięcia i zwrotów akcji.

Wizjonerski twórca Luca Guadagnino przedstawia "Challengers", w którym Zendaya wciela się w rolę Tashi Duncan, złotego dziecka tenisa, a później bezkompromisowej trenerki. Jej mąż, grany przez Mike'a Faista ("West Side Story"), jest mistrzem przeżywającym zawodowy kryzys. Tashi postanawia przywrócić mu dawną chwałę, ale oboje czeka niespodzianka, gdy przeciwnikiem okazuje się Patrick, dawny najlepszy przyjaciel i były chłopak Tashi, grany przez Josha O'Connora ("The Crown"). W miarę jak przeszłość zderza się z teraźniejszością, a napięcie rośnie, Tashi musi zmierzyć się z pytaniem o cenę wygranej.

Reklama

Ile trwa film "Challengers"?

"Challengers" to emocjonujący dramat sportowy, który trwa 2 godziny i 11 minut. Przygotuj się na intensywną podróż przez świat tenisa, pełną napięcia i zwrotów akcji, gdzie przeszłość zderza się z teraźniejszością, a bohaterowie walczą o swoje miejsce na korcie i poza nim.

Zobacz też:

"Furiosa" w kinach – ile czasu spędzisz w świecie Mad Maxa?

Nowe nazwiska w "Fantastycznej czwórce"! Do obsady dołącza gwiazda "Orange Is The New Black"!

Widowiskowy i pełen akcji. Netflix zapowiada premierę nowego akcyjniaka 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Challengers | Zendaya | Luca Guadagnino | Josh O'Connor
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama