Reklama

Żebrowski i Małaszyński razem na planie!

Michał Żebrowski i Paweł Małaszyński grają główne role w nowym polskim thrillerze sensacyjnym. We wtorek, 12 lipca, padł pierwszy klaps na planie filmu "Sęp".

Poprzeczka przy tej produkcji postawiona jest naprawdę wysoko. Jak zdradzają producenci filmu, inspiracją dla twórców "Sępa" jest głośny obraz Martina Scorsese "Infiltracja".

Reklama

- "Sęp" to przede wszystkim dopracowany w najdrobniejszych szczegółach scenariusz - wyjaśnia producent filmu.

- Dziś, jeśli chce się porwać widzów, to sama, nawet najlepiej skonstruowana intryga nie wystarczy. Dlatego położyliśmy duży nacisk na stronę wizualną filmu, zapewniając zarówno ekipie, jak i aktorom komfortowe warunki, w których mogli przygotowywać się do zdjęć.

- Dla aktorów oznaczało to nie tylko próby z tekstem, ale też ćwiczenia fizyczne i treningi kaskaderskie. Kadr po kadrze rozrysowane zostały również sceny pościgów i choreografie walk. Pracujemy ze świetnymi fachowcami, którzy gwarantują, że widzowie zobaczą później tę jakość na ekranie - dodaje.

Szczegóły scenariusza trzymane są na razie w tajemnicy. Zdjęcia do filmu rozpoczęły się 12 lipca w Warszawie i potrwają do pierwszych dni września.

Na fotelu reżysera zasiada Eugeniusz Korin.

W niebezpieczną grę wplątani zostaną najlepsi polscy aktorzy, między innymi Michał Żebrowski, Paweł Małaszyński, Daniel Olbrychski, Anna Przybylska, Anna Dereszowska, Andrzej Seweryn, Piotr Fronczewski, Andrzej Grabowski i Mirosław Baka.

Producentem "Sępa" jest firma Scorpio Studio.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Paweł | Sęp | Michał Żebrowski | Paweł Małaszyński | film

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje