Reklama

Żebrowski: Dom, drzewo, dziecko

Michał Żebrowski spełnia swoje marzenia. Zbudował dom, zasadził drzewo, powołał do życia własny teatr, a na dodatek w przyszłym roku zostanie tatą!

Najwięcej powodów do radości dostarcza mu życie prywatne. W czerwcu poślubił Aleksandrę Adamczyk, z którą spotykał się od dwóch lat. Ale ich znajomość zaczęła się ... 20 lat temu, kiedy on miał 18, a ona zaledwie 5 lat. Mama Oli przyjaźniła się z siostrą Michała. Wtedy jednak nikt nie podejrzewał, że znajomość dorosłego chłopaka i małej dziewczynki zakończy się ślubem.

Reklama

Ostatnio świeżo upieczony małżonek porzucił rodzinną Warszawę i zamieszkał w górach. W pobliżu Zakopanego, w Brzegach-Ryniasie zbudował piękną góralską chatę, do której wprowadził się z żoną. Tam też będzie razem z nią wychowywał swoje dzieci.

"Myślę, że powiększenie mojej rodziny wydarzy się jak najszybciej. Co wieczór te plany wchodzą w życie" - mówił jeszcze niedawno.

I szybko osiągnął upragniony cel. Pierwsze dziecko aktora przyjdzie na świat wiosną przyszłego roku. Na razie jest za wcześnie, żeby stwierdzić czy będzie to chłopiec, czy dziewczynka.

Żona Żebrowskiego jest w ciąży.

"Jestem bardzo szczęśliwy z tego powodu. Już nie mogę się doczekać" - cieszy się Żebrowski.

I zapowiada, że na jednym potomku nie skończy. Na razie jednak może cieszyć się innym swoim "dzieckiem". Też długo oczekiwanym.

Aktor został współwłaścicielem (razem z reżyserem Eugeniuszem Korinem) teatru Studio Teatralne Żebrowski & Korin ProSkene. Znajduje się ono w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki i zostanie otwarte już w karnawale 2010 roku.

"Robimy taki teatr, jaki sami chcielibyśmy oglądać. To tzw. teatr środka. Literacki, ze świetnym repertuarem i znakomitą reżyserią" - zapowiada gwiazdor "Ogniem i mieczem" i "Pana Tadeusza".

Michał Żebrowski opowiada o swych teatralnych planach:

TV14

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Michał Żebrowski | życia | teatr | dziecko | drzewo | żebrowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje